قاتل الهام سرلاتی در دماوند دستگیر شد / قتل نوعروس در جنگل 2 هزار
حجم ویدیو: 37.54M | مدت زمان ویدیو: 00:04:59

متهم به قتل کارمند تأمین اجتماعی سیاهکل که درجنگل‌های سه هزار استان مازندران به قتل رسید، با دستور رئیس حوزه قضایی بخش خرم آباد تنکابن دستگیرشد.
به گزارش رکنا،  متهم به قتل الهام سرلاتی کارمند تأمین اجتماعی سیاهکل که درجنگل‌های سه هزار استان مازندران به قتل رسید با دستور رئیس حوزه قضایی بخش خرم آباد تنکابن و تلاش پلیس آگاهی و با هماهنگی دادستان دماوند در بخش گیلاوند این شهرستان دستگیرشد.
مقتول روز سه شنبه اول مهر با سرویس محل کارش به میدان فرمانداری لنگرود و از آنجا به مقصد (اَملَش) رفته بود که دیگر هیچ خبری از وی نشد.
تحقیقات برای یافتن مقتول در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت و پلیس ضمن کشف جسد این زن جوان در جنگل‌های مازندران طی اقدامات تخصصی توانست یکی از متهمین پرونده که به همراه همسرش اقدام به قتل نموده بود دستگیر نماید.
بر اساس اعترافات متهمه، الهام سرلاتی مقتول هیچ سابقه آشنایی و رابطه‌ای با وی و همسرش نداشته و صرفا این زن و شوهر متهم به قتل با مشاهده طلا‌های مقتول، ضمن ربودن وی نسبت به قتل اقدام نمودند.
با پیگیری‌های سرپرست حوزه قضائی خرم آباد مازندران و تلاش پلیس آگاهی تنکابن، متهم اصلی پرونده در منطقه گیلاوند دماوند دستگیر شد.

ماجرای قتل الهام سرلاتی چه بود؟

دختر گیلانی به نام الهام سرلاتی، موقع برگشت از محل کارش در تامین اجتماعی، بعد از پیاده شدن از سرویس ناپدید شد.در جریان رسیدگی به پرونده همسر او بازداشت شد.پدر الهام سرلاتی در گفتگوی اختصاصی با رکنا ناگفته های این پرونده و علت بازداشت دامادش را شرح می دهد.

 

الهام موقع رفتن به منزل پدرش،از محل کار؛زمانی که از سرویس اداره سازمان تامین اجتماعی پیاده شد،ناگهان ناپدذید شد.

چند روز بعد جسد الهام در ارتفاعات جاده جنگل دو هزار کشف شد.و این در حالی بود که بررسی ها نشان می داد دختر جوان با اصابت جسم سخت به سرش جان باخته است و طلاها و پول و مدارک او به سرقت رفته بود.

دخترم گرسنه از دنیا رفت

پدر الهام سرلاتی در گفتگوی اختصاصی با رکنا در مورد روز حادثه و مرگ دردناک دخترش می گوید:«دخترم آن روز قرار بود به خانه ما بیاید.برای ناهار منتظرش بودیم.او بعد از ازدواجش ساکن شهر رودسر شده بود.می دانستم وقتی می خواست به خانه ما بیاید، بعد از پیاده شدن از سرویس اداره شان،سوار خودروهای خطی خواهد شد.اما با تاخیر الهام،هر لحظه ما مضطرب شدیم و موضوع گم شدن دخترم را به پلیس هم اطلاع دادیم.هر لحظه با خودم فکر می کردم که دخترم حتما گرسنه بوده است.»

تصویر ضبط شده در دوربین جگرکی الهام را نشان داد؟

بررسی های پلیس برای پیدا کردن ردی از الهام آغاز شد.ماموران پلیس در اولین اقدام خود دوربین های مدار بسته محلی را که الهام از سرویس اداره پیاده شد بررسی کردند.

پدر الهام سرلاتی در مورد نتیجه این بررسی می گوید:«در دوربین دیده می شود که الهام از سرویس اداره شان که یک پژو پرشیا مشکی بود پیاده شد و از یک مغازه خوراکی خرید.بعد در تصویر مبهمی دیده می شود که یک خانم سوار یک پراید می شود که به احتمال نود درصد آن خانم،دختر من است.بعد از آن دیگر خبری از الهام نداشتیم تا اینکه مامورین برق منطقه جاده جنگل دوهزار جسد دخترم را کشف کردند و موضوع را به پلیس اطلاع دادند.»

جسد الهام قابل شناسایی بود و بعد از انجام معاینات پزشکی قانونی مراسم تشییع جنازه او انجام شد.

پدر الهام : با هیچ کس اختلاف و کدورت نداشتیم

پدر الهام در ادامه می گوید:«من کارمند بازنشسته سازمان دامپزشکی هستم.دو دختر دارم.الهام دختر بزرگ من و متولد 66 بود.مهندسی کامپیوتر خوانده بود و در سازمان تامین اجتماعی کار می کرد.روز تشییع جنازه الهام با این مردم به خاطر کرونا باید فاصله اجتماعی را رعایت می کردند اما باز هم هر طور بود برای تسلیت آمدند.رئیس الهام به حدی ناراحت بود که در وصف او هم متن تقدیری نوشته بود.»آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟