دستگیری عاملان قمه‌کشی در رباط‌کریم

به گزارش رکنا ، سردار کیوان ظهیری فرمانده انتظامی غرب استان تهران، اظهار کرد: در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر درگیری با سلاح سرد که منجر به ضرب و جرح شده و متهمان قمه به دست در حال تردد در کوچه‌های آبشناسان هستند که پس از درگیری از محل متواری شده‌اند، بلافاصله مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان به محل اعزام شدند.

قمه کشان رباط کریم به فرد جلوی سوپر مارکت رحم نکردند

وی گفت: با حضور مأموران در محل مشخص شد، ۲ نفر با استفاده از سلاح سرد در جلوی درب سوپر مارکت یک نفر را مورد ضرب و جرح قرار داده‌اند و وی را از ناحیه شش و قفسه سینه و دست راست زخمی کرده و قبل از حضور پلیس از آن جا متواری شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با بیان اینکه متهمان برای فرار از قانون، دائما مخفیگاه خود را تغییر می‌دادند، خاطرنشان کرد: سرانجام با اشراف اطلاعاتی و تلاش بی‌وقفه مأموران، طی عملیاتی ضربتی هر دو نفر در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

اسباب شرورها

سردار ظهیری ادامه داد: این دو شرور در تحقیقات اولیه به اقدامات مجرمانه خود اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی تصریح کرد: برخورد قاطع با اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت از اولویت‌های پلیس بوده و با اینگونه افراد برابر قانون برخوردخواهد شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟