قتل فجیع جوان 20 ساله با شلیک گلوله در کرمانشاه /قاتل اعتراف کرد

به گزارش رکنا ،  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری قاتل متواری در شهرستان پردیس استان البرز و پس از 3 ماه فرار خبر داد.

‍ دستگیری قاتل متواری توسط پلیس آگاهی کرمانشاه پس از 3 ماه فرار

 سرهنگ "محمدرضا آمویی" اظهار داشت: شهریور امسال و در پی قتل جوان 20 ساله ای در شهر کرمانشاه با شلیک گلوله، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: کاراگاهان پس از 3 ماه کارهای تحقیقاتی و اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل فراری در شهرستان پردیس استان البرز شدند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: تیمی از اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان پس از هماهنگی با همکاران خود در البرز، به این استان عزیمت و پس از اطمینان از حضور قاتل فراری در منزل نسبت به دستگیری وی اقدام کردند.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه افزود: متهم دستگیر شده علی رغم انکار ابتدایی انجام دادن قتل در ادامه و با بازجویی های فنی کاراگاهان لب به اعتراف گشوده و به قتل جوان 20 ساله اعتراف کرد.

وی با بیان اینکه طبق اظهارات قاتل 29 ساله، اختلافات خانوادگی انگیزه وی برای ارتکاب این جنایت بوده است، از معرفی وی به دستگاه قضائی خبر داد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟