دستگیری خطرناک ترین زوج تهرانی/ رانندگی هالیوودی زن کار دست شان داد

سرکلانتر هشتم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری زن و مرد جوانی با 30 فقره سرقت خبر داد و گفت: متهمان که قصد تحویل خودروی سرقتی را به مالخری داشتند شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش رکنا، سرهنگ "امیر هوشنگ امیری " توضیح داد: ساعت 03:00 شب گذشته ماموران کلانتری 112 ابوسعید حین گشت زنی در سطح حوزه، به یک دستگاه خودرو رانا به رانندگی زن جوانی که سرنشین آن مرد جوانی بود و در خلاف جهت خودروها، در حال تردد بود، مشکوک شدند.
وی بیان داشت: ماموران کلانتری برای بررسی موضوع ابتدا پلاک انتظامی خودرو را از مرکز پیام استعلام که در استعلام گرفته شده مشخص شد، خودرو سرقتی بوده و سابقه ثبت سرقت از جنوب تهران دارد.

30 فقره سرقت خودرو در پرونده زن و مرد جوان

سرکلانتر هشتم پلیس پیشگیری تهران با اشاره به اینکه بلافاصله دستور توقف خودرو اعلام و ماموران کلانتری موفق شدند در یک عملیات تعقیب و گریز 20 دقیقه ای و شلیک چند تیر هوائی هر دو متهم 34 و38 ساله را دستگیر کنند، ادامه داد: متهمان در کلانتری ابوسعید به 30 فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف و اظهار داشتند، قصد تحویل خودروی سرقتی را به مالخری داشتند که قبل از رسیدن به مقصد دستگیر شده اند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان در پاسخ به این سوال که به چه علت رانندگی خودرو برعهده زن بوده، اظهار کردند، بدین شیوه قصد داشتند در تردد های شبانه سایر شهروندان و ماموران به آنان شک نکنند.
سرهنگ امیری با بیان اینکه هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند، افزود: کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟