جنازه شیما صباگردی مقدم زیر این درخت بود! + اولین فیلم و عکس اختصاصی
حجم ویدیو: 3.58M | مدت زمان ویدیو: 00:00:36

به گزارش لحظه به لحظه خبرنگار رکنا؛ هم اکنون ساعت یک ظهر شنبه 15 آذرماه بهلول به همراه تیم آتش نشانی ماموران اداره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران و تشخیص هویت در خانه یک پیرزن که سال های دور بهلول مستاجر آنها بود حضور یافتند و جنازه را از زیر درختی که در عکس و سمت چپ تصویر دیده می شود بیرون کشیده اند.

گمشدن شیما صباگردی مقدم

اواسط تابستان 98 ماجرای گمشدن دختر 15 ساله تهرانی به نام شیما صباگردی مقدم جنجالی شد.

عکس در خانه بهلول

به گزارش رکنا ،شیما از خانه شان در نارمک تهران، خارج شده بود و دیگر از آن تاریخ به بعد به خانه بازنگشت.خانواده شیما دختر 15 ساله تهرانی برای جستجوی شیما به اداره پلیس مراجعه کردند.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

ماموران، تحقیقات خود را آغاز کرده و رد شیما را در پایانه بیهقی زدند و دوربین های مداربسته حضور این دختر تهرانی را در آن منطقه ثبت کرده بودند.

شیما دختر 15 ساله تهرانی آخرین بار سوار ماشین مردی به نام بهلول شده بود که پس از شناسایی بهلول مرد 61 ساله در منطقه سبلان ماموران وی را بازداشت کردند پس از 45 روز که بهلول در بازداشت بود آزاد شد و چون لب به اعتراف باز نکرده بود و ادله کافی وجود نداشت برای به قتل رساندن شیما دختر 15 ساله با قرار وثقیه آزاد شد.

پدر شیما که در جستجوی دخترش هر اقدامی را انجام داد از رییس قوه قضاییه درخواست کمک کرد تا اینکه برای دومین بار بهلول بازداشت شد و در اعترافاتش ضد و نقیض هایی بیان شد بهلول در اعترافات خود گفته بود که به شیما دختر 15 ساله مواد دادم و او اوردوز کرد و جان باخته است و جسد وی را در کلیبر کنار رودخانه ارس خاک کرده که در جستجوی آن منطقه جسد شیما دختر 15 ساله تهرانی پیدا نشد و چند وقت پیش نیز بهلول مجدد اعتراف کرد که جسد شیما را به چالوس برده و در آنجا دفن کرده است.

امروز 15 آذر ماه روز شنبه شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی اعلام کرد که جسد شیما دختر 15 ساله تهرانی در حیاط خانه پیرزنی که با خانه بهلول یک کوچه فاصله داشت کشف شده است و اکنون در این فیلم اختصاصی این خانه مرگ را می بینید که جسد دختر 15 ساله تهرانی در حیاط خانه اش کشف شد.

جسد شیما صباگردی مقدم  پیدا شد

بهلول قاتل شیما صبا گردی مقدم

معاون جنایی دادستان تهران از کشف جنازه شیما صباگردی مقدم دختر 15 ساله تهرانی در خانه قدیمی مردی به نام بهلول خبر داد.

قاضی شهریاری در این باره گفت: جسد شیماصباگردی مقدم دختر 15 ساله تهرانی بعد از مدت ها سرگردانی در حیاط خانه بهلول پیدا شد.

وی درباره این خبر در ادامه افزود: با ورورد مستقیم سرپرست دادسرای جنایی به پرونده فقدان دختری به نام شیما صباگردی مقدم تحقیقات به طور ویژه انجام گرفت و سرانجام متهم این پرونده به نام بهلول 61 ساله به قتل شیما اعتراف کرد.

شهریاری تصریح کرد: با اعتراف بهلول محل دفن جسد شیما واقع در خانه این فرد در منطقه سبلان بررسی شد و نهایاتا جسد شیما در حیاط خانه کشف شد.

کشف جسد شیما 15 ساله در حیاط خانه بهلول

شهریاری گفت: پیش از این یک مرتبه نیز بهلول اعلام کرده بود که جسد شیما دختر 15 ساله در منطقه کلیبر در شمال شرق کشور است که این ادعای وی دروغ بود.

بهلول که در ماجرای ناپدید شدن شیما صباگردی مقدم اعتراف به مرگ و انتقال جسد به رودخانه ارس کرده بود پس از یک ماه ادعای جدیدی را پیش روی ماموران پلیس تهران قرار داد.

پدر شیما شوکه شد

در تماس خبرنگار رکنا با پدر شیما وی که درجریان کشف جسد دخترش نبود با شنیدن این خبر شوکه شد و با فریادی از سر نا امیدی به گریه افتاد.

بهلول شیطان است

اوایل تابستان 98 بود که دختر 15 ساله ای به نام شیما صباگردی مقدم از خانه اش در منطقه نارمک تهران خارج شد و دیگر به خانه بازنگشت و همین کافی بود تا خانواده شیما صباگردی مقدم با حضور در اداره پلیس درخواست کمک کنند.

ماموران در تحقیقات پلیسی پی بردند که شیما صباگردی مقدم آخرین بار در پایانه بیهقی بوده با خانواده اش تماس تلفنی داشته و دیگر کسی از سرنوشت او اطلاعی ندارد، همین کافی بود تا ماموران به پایانه بیهقی رفته و دوربین های مداربسته را مورد بازبینی قرار دهند.

بهلول تنها مظنون پرونده جنایی

ماموران اداره 11 پلیس آگاهی تهران در بررسی های پلیسی پی بردند که شیما صباگردی مقدم آخرین بار سوار بر خودروی مرد مسافرکشی به نام بهلول شده است و در ادامه ماموران با در اختیار داشتن شماره پلاک خودروی بهلول به سراغ وی رفته و بهلول به عنوان تنها مظنون پرونده شیما صباگردی مقدم دستگیر شد.

بهلول ابتدا ادعا کرد که شیما صباگردی مقدم در منطقه نظام آباد از خودرو پیاده کرده و دیگر اطلاعی از وی ندارد که ماموران با بررسی محلی که بهلول ادعا کرده بود مشخص شد که بهلول در آن روز به منطقه نظام آباد مراجعه نکرده است تا اینکه بهلول درادعای جدیدی مطرح کرد که شیما را در خانه ام زندانی کرده بودم تا اینکه دستگیر شدم و وقتی آزاد شدم و بعد از آزادی او را آزاد کردم و دیگر اطلاعی از سرنوشت شیما صباگردی مقدم ندارم.

بهلول 45 روز بازداشت و تحت بازجویی بود اما لب به اعتراف نگشود و به دلیل عدم دسترسی به ادله کافی با وثیقه آزاد شد.

درخواست کمک پدر شیماصباگردی مقدم از قوه قضاییه

پدر شیما صباگردی مقدم که نگران سرنوشت دخترش بود با انتشار فیلمی در فضای مجازی از رییس قوه قضاییه در خواست رسیدگی و پیگیری قضایی برای پیدا کردن دخترش را خواستار شد که در ادامه با انتشار این فیلم بهلول بار دیگر دستگیر شد.

وی افزود: شب حادثه با شیما صباگردی مقدم مواد کشیدیم و او کمی زیاده روی کرد و خوابید، صبح وقتی از خواب بیدار شدم او نفس نمی کشید و متوجه شدم که به خاطر مصرف مواد مخدر به کام مرگ فرو رفته است به همین خاطر تا هوا تاریک شود سپس جسد را لای پتو پیچیده و جسد را روی صندلی عقب گذاشتم و شبانه به سمت مرز خدا آفرین در آذربایجان شرقی رفتم.

بهلول ادامه داد: جسد شیما صباگردی مقدم را در کنار رودخانه ارس خاک کردم و بعد از آن ماجرا چندباری به آنجا سرکشی کردم تا کسی متوجه جسد نشده باشد و بعد از آن به خانه بازگشتم تا اینکه پلیس مرا به دادسرا احضار کرد و وقتی دومین بار به دادسرای امور جنایی رفتم به مرگ شیما و انتقال جسدش به رودخانه ارس اعتراف کردم.

بدین ترتیب ماموران به محلی که بهلول در مورد دفن جسد شیما صباگردی مقدم اعتراف کرده بود رفته اما هیچ اثری از جسد به دست نیامد و بهلول در تحقیقات پلیسی ادعا کرد که شاید بارش باران و سیل در سال قبل جسد را جابجا کرده است.

اعترافات جدید بهلول در پرونده شیما صباگردی مقدم

بهلول در اعترافات جدیدی ادعا کرد که شیما صباگردی مقدم به خاطر مصرف زیاد مواد به کام مرگ فرو رفت و برای اینکه پای من در این پرونده باز نشود جسدش را داخل خودرویم گذاشته و به سمت جاده چالوس رفتم و جسد را در جاده چالوس خاک کردم.

بهلول گفت: در این مدت سعی داشتم با دروغ پردازی در خصوص محل دفن جسد مسیر تحقیق پلیس را تغییر دهم اما دیگر تصمیم گرفتم محل دقیق دفن جسد شیما را بگویم.

بنا بر این گزارش، بازپرس ویژه قتل در دادسرای امور جنایی تهران در این مرحله دستور داد تا از پلیس منطقه استعلام شود در این مدت جسدی با مشخصات شیما صباگردی مقدم کشف شده است یا نه؟ در ادامه نیز تیمی از ماموران همراه بهلول به محلی که در جاده چالوس عنوان شده اعزام شوند تا جسد شیما صباگردی مقدم را پیدا کنند.

توضیحات رئیس پلیس آگاهی تهران درباره قتل شیما صباگردی مقدم

سردار علیرضا لطفی در توضیح خبر گفت: دقایقی پیش جسد دختر نوجوانی از داخل باغچه خانه قاتل پیدا شد. این جسد متعلق به همان دختری 16 ساله ای است که حدود 15 ماه قبل گم شده بود و بعد از بازجویی های پلیس مشخص شد راننده پژو سفید او را دزدیده و به قتل رسانده است.

وی افزود: این قاتل که حدودا 60 سال دارد پیش تر مدعی شده بود که جسد دختر در یکی از شهرهای غربی است ولی با حضور ماموران پلیس ادعای او رد شد، این قاتل مجدد اعلام می کند که جسد در شهرهای شمالی است که باز هم با بررسی های پلیسی معلوم می شود این قاتل باز هم دروغ گفته است.

رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: در نهایت با بررسی‌های کارآگاهان پلیس و به کارگیری شیوه های کشف علمی جرم، این قاتل اعتراف کرد جسد مقتول را در حیات خانه خود دفن کرده است.

سردار لطفی بیان کرد: دقایقی پیش جسد دختر جوان از داخل باغچه منزل این قاتل بیرون کشیده شد و طبق تایید عوامل اداره تشخیص هویت آگاهی تهران بزرگ مشخص شد جسد مربوط به یک دختر خانم نوجوان است که بر اساس پیشینه این قتل می توان گفت پیکر پیدا شده همان جسد شیما است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بیان گفت: قاتل (بهلول) چند ماهی است که دستگیر شده و در اختیار ماموران پلیس آگاهی قرار داشت و همان طور که بالاتر گفتم ابتدا لب به اعتراف باز نمی کرد و بعد از بازجویی های پلیس به قتل اعتراف کرد اما تا به امروز آدرس دقیقی از محل جسد به پلیس نمی داد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟