قد بلندی یک دزد در تیررس دختر تهرانی

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "سعید مجیدی" رییس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران گفت : پرونده ای با موضوع سرقت داخل خودرو به دادخواهی یک شهروند خانم ، به پایگاه چهارم پلیس آگاهی واصل و برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت داخل خودرو پلیس آگاهی قرار می گیرد .

از شاکی تحقیقات بعمل آمده که بیان داشت : خودروی پرایدم را نبش خیابان رازانی پارک و در زمان مراجعت، متوجه شدم یک نفر جوان با قدی بلند در حال سرقت لوازم خودروام است که با مشاهده من لوازم داخل داشبورد و ضبط خودرو که ارزشی در حدود 3 میلیون تومان داشت را برداشته و متواری می شود .

سرقت لوازم داخل خودرو

سرهنگ مجیدی گفت : با ثبت اظهارت شاکی کارآگاهان تحقیقات خود را معطوف به کشف و پی جویی جرم کرده و پس از بازدید میدانی صحنه سرقت مشخص می گردد سرقت توسط یکی از مجرمان حرفه ای و سابقه دار به نام مصطفی صورت گرفته است .

با شناسایی مجرم کارآگاهان با بهره گیری از شیوهای نوین کشف جرم موفق می شوند مخفیگاه مصطفی که یکی از سارقان سابقه دار در زمینه سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو بود را شناسایی می کنند که با هماهنگی مقام قضایی و در عملیاتی پلیسی و غافلگیرانه در منزلش دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد .

مصطفی پس از دستگیری به جرم خود معترف و اظهار داشت : علاوه بر سرقت از شاکی 100 فقره سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو دیگر نیز انجام داده ام و اموال را به صورت دست فروشی به رهگذران به فروش رسانده ام .

رییس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان گفت : با اعتراف صریح مصطفی به بزه انتسابی و شناسایی سایر شکات مشخص شد ارزش ریالی مجموع سرقت ها بیش از 200 میلیون تومان می باشد که برابر دستور مقام محترم قضایی متهم روانه زندان شد .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟