جواهر فروش تهرانی در دام شیطانی 2 خانم سلبریتی اینستاگرامی

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "جلیل موقوفه ای" رییس پلیس پیشگیری پایتخت در خصوص سرقت از طریق بیهوشی با آبمیوه مسموم هشدار داد و گفت: حدودا 3 ماه قبل در پرونده ای که به کلانتری 153 شهرک ولی عصر ارجاع گردید خانمی 26 ساله به همراه دوستش با انجام طرح دوستی با مرد جواهر ساز در فرمانیه و خوراندن داروی خواب آور به وی حدود 8 میلیارد ریال طلا و جواهر از وی سرقت کردند.

سرقت طلا به شیوه بیهوشی

موقوفه ای با بیان اینکه طبق بررسی ها مشخص شده است که سارقان پس از نشستن در خودرو مرد جواهر ساز به بهانه انجام تبلیغات در پیج اینستاگرامشان با راننده طرح دوستی پیاده می کنند، افزود: این 2 دختر با خوراندن آبمیوه ای که حاوی مقدار زیادی داروی خواب آور بود مرد را بیهوش کرده و با برداشتن کلید کارگاه وی واقع در شهرک ولی عصر اقدام به سرقت طلا و جواهرات موجود در کارگاه می کنند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بررسی هایی اولیه توسط تیم عملیات کلانتری 153 انجام شد این دو خانم از بلاگر های اینستاگرام بوده و با شناسایی طعمه های خود اقدام به سرقت به این روش می کنند که با اخذ دستورات قضایی لازم شناسایی مخفیکاه آنان در دستور کار تیم عملیات کلانتری 153 قرار گرفت و در اقدامات فنی و پلیس یکی از سارقان که به گفته خودش طراح اصلی نقشه سرقت از مرد جواهر فروش بود دستگیر گردید.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت بیان داشت: با اعترافات انجام شده در مورد سرقت به این روش و کشف بخشی از اموال مسروقه به ارزش 6 میلیارد ریال ضمن معرفی فرد دستگیر شده به مرجع قضایی تحقیقات در خصوص دستگیری همدست این خانم ادامه دارد.

سرهنگ موقوفه ای در پایان طی توصیه ای به شهروندان گفت: باید با درس گیری از این قبیل اتفاق ها، مراقب افراد بیگانه و تعارف های مواد خوراکی از سوی آن ها باشند تا طعمه سارقان قرار نگیرند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

کدخبر: 635307
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟