ناگفته های همسر شهید فخری زاده از لحظه ترور در آبسرد + صوت
حجم ویدیو: 33.64M | مدت زمان ویدیو: 00:03:33

به گزارش رکنا، همسر شهید رضایی نژاد در برنامه تلویزیونی گفت: روز شنبه خدمت همسر شهید فخری زاده رسیدم، او درباره ترور فخری زاده گفت که در گام نخست صدای لرزیدن و خرابی خودرو توجه شهید فخری زاده را جلب می کند و زمانی که ایشان از خودروی خود خارج می شود به نقشه تروریست ها پی می برد. همزمان با شنیدن صدای خرابی خودرو قبل از اینکه شهید فخری زاده از خودروی خود خارج می شود 2 گلوله به سمت سر ایشان شلیک می شود که شهید فخری زاده درحالی که کنترل خودرو را در دست داشت سرش را پایین آورده و گلوله ها رد می شود.

شهید فخری زاده قصد داشت به سمت خودرو محافظانش برود که آتش گلوله آنقدر زیاد بود که او از این کار منصرف می شود و در این درگیری پای محافظ شهید فخری زاده هم مورد اصابت قرار می گیرد و آنطور که عروس شهید فخری زاده گفته، از گلوله هایی که شلیک شده 2 تا از گلوله ها از بدن سرتیم محافظت رد شده و به شهید دانشمند هسته ای برخورد می کند.

وی ادامه داد: سرتیم محافظت که بی رمق به زمین افتاده بود تیرهای دیگه به شهید فخری زاده برخورد می کند و سپس خودروی نیسان که کلی مواد منفجره در آن جاسازی شده بود منفجر می شود.

نخستین صحبت های همسر شهید محسن فخری زاده

همسر شهید فخری زاده پیش تر در دیدار با وزیر دفاع در نخستین مصاحبه پس از شهادت ایشان گفت: نگذارید خون شهید فخری زاده پایمال شود و راهشان را ادامه دهید.

همسر شهید فخری زاده درباره ویژگی های شهید گفت: شهید فخری زاده درحالیکه یک دانشمند بودند، همسری مهربان و دلسوز، مدیر و مدبر بودند و کشورشان را دوست داشتد.

وی افزود: از آنهایی که هستند خواهش می کنم راه شهید فخری زاده را ادامه دهند و نگذارند خونش پایمال شود و مسیر را ادامه دهند. شهید فخری زاده خون خود را پای مسیر و راهش گذاشت و عاشقانه کار می کرد، خواهش می کنم نگذارند خونش پایمال شود و راهش را ادامه دهید.

همسر شهید فخری زاده در ادامه افزود: به رهبرم که عزیزترین کس برای من و آن شهید هستند، تسلیت و تبریک می‌گویم.

وی گفت: سربازی را که پرورش دادند همان طور که پرورش یافت برای مملکتش خدمت کرد و زحمت کشید. از رهبر عزیزم تشکر می کنم.

همچنین حامد فخری زاده فرزند شهید فخری زاده در توصیف لحظات نخست پس از ترور گفت: مثل جنگ تمام عیار بود. شهید در لحظه‌ شهادت در کنار مادرم بودند. محافظی که خود را سپر شهید کرد با تلاش پزشکان زنده ماند.

حامد فخری زاده فرزند شهید «محسن فخری زاده» در گفتگوی تلویزیونی درباره جزئیات ترور شهید فخری زاده که عصر روز گذشته توسط عوامل تروریستی صورت گرفت، گفت: جزئیات حادثه در اخبار منعکس شده است. آنچه می توانم بگوئیم اینکه خانواده هم همراه شهید بودند و این حادثه نه تنها یک ترور بلکه جنگ تمام عیار بود.

وی افزود: از لحظه شروع تا پایان حادثه مادر بنده همراه پدر حضور داشت و من هم با فاصله خیلی کمی به محل حادثه رسیدم.

فرزند شهید فخری زاده همچنین درباره آخرین وضعیت محافظان شهید فخری زاده، اظهار داشت: جزئیات بهتر است توسط دوستانی که اطلاع دقیق تری دارند بیان شود. ما از لحظه حادثه همچون مردم در شوک به سر می بریم اما تا آنجایی که اطلاع داریم یکی از محافظان در زمان وقوع حادثه خود را جلوی حاج آقا(شهید فخری زاده) انداخت و به او هم تیراندازی شد اما به لطف خدا در صحت و سلامت کامل به سر می برد؛ جزئیات دیگر را جویا نشده ایم.

حامد فخری زاده درخصوص مراسم خاکسپاری شهید فخری زاده نیز افزود: او متعلق به کل کشور بود. از این رو تصمیم گیری ها صرفا توسط خانواده صورت نمی گیرد و این تصمیم گیری باید در سطح کلان باشد، هرگاه مشخص شد اطلاع داده می شود.

وی همچنین با بیان اینکه شهادت شهید «فخری زاده» را به تمام مردم ایران تبریک و تسلیت می گویم، خطاب به استکبار تصریح کرد: فکر نکنید با شهید کردن فخری زاده ها و سلیمانی ها این خاک بدون فخری زاده می ماند.

فرزند شهید فخری زاده گفت: این خاک فخری زاده و سلیمانی پرور است و قدرت خون فخری زاده و سلیمانی ها از خود آنها هزار برابر بیشتر است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟