الهه دستش در جیب دیگران بود / پلیس اصفهان فاش کرد

به گزارش رکنا، جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری یک زن که به صورت حرفه ای در اماکن شلوغ و پرتردد اقدام به سرقت به شیوه جیب بری و کف زنی می کرد و کشف 30 فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ "محمدرضا هاشمی فر"  اظهار داشت: پس از وقوع چندین مورد سرقت به شیوه جیب بری و کف زنی در اماکن شلوغ و پرتردد، شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان این سرقت ها در دستور کار ماموران پلیس آگاهی پایگاه شرق "اصفهان" قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی های تخصصی به عمل آمده توسط کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد عامل این سرقت ها یک زن است که سرانجام هویت او مشخص و در مخفیگاهش دستگیر شد.

اعتراف زن جیب بر به 30 فقره سرقت در "اصفهان"

این مقام انتظامی بیان داشت: فرد دستگیر شده هنگامی که با مستندات پلیس آگاهی روبرو شد به 30 فقره سرقت به شیوه جیب بری و کف زنی در اماکن شلوغ مانند پاساژها، مغازه های طلافروشی ، مترو و اتوبوس واحد اعتراف کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه در این خصوص پرونده تشکیل و متهمه برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد به شهروندان توصیه کرد: از همراه داشتن مدارک، اشیای قیمتی و با ارزش و وجوه نقد در اماکن شلوغ اکیدا خودداری و در صورت مشاهده سرقت با شیوه کف زنی و جیب بری حتما در اولین فرصت با پلیس تماس و مشخصات سارق و مکان وقوع سرقت را اعلام کنند تا اقدامات قانونی در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟