بازداشت سارق حرفه ای در تعقیب و گریز وحشت آور در جنوب تهران

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "کرم یوسفوند" رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران گفت : ساعت 9 شب 2 آذر ماه کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین انجام ماموریت به راننده خودروی سواری پراید مظنون می شوند .

وی افزود : با استعلام شماره پلاک خودرو پراید مشخص شد که خودرو سرقتی بوده و دارای سابقه سرقت در همان روز از محدوده کلانتری 129 جامی می باشد .

تعقیب و گریز وحشت آور

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران گفت : کارآگاهان پس از هماهنگی با مرکز فرماندهی و کنترل پلیس آگاهی به خودروی مسروقه نزدیک شده و به راننده آن دستور توقف می دهند ، متهم بلافاصله پس از شنیدن دستور ایست با افزایش سرعت از محل متواری و با لایی کشی در بین خودروهای عبوری باعث رعب و وحشت شهروندان شد.

این مقام پلیسی توضیح داد: سارق همچنان با سرعت بالا و انجام حرکات مخاطره آمیز به مسیر خود به سمت خیابان قزوین ادامه که افسراکیپ برای هشدار و حفظ جان شهروندان چند تیرهوایی در فواصل زمانی و مکانی مختلف شلیک کرد.

سرهنگ یوسفوند بیان داشت : راننده خودروی سرقتی بدون توجه به اخطارهای داده شده با ترمزهای ناگهانی و گرفتن و به روی خودرو گشت قصد ایجاد تصادف و متوقف کردن خودرو پلیس را داشت که با مهارت راننده واحد گشت پلیس، سارق موفق به نیت شوم خود نشد.

این مقام انتظامی گفت : در نهایت خودرو مسروقه در میدان جمهوری در حالی که خلاف جهت حرکت می کرد متوقف شد و با عکس العمل سریع اعضای اکیپ متهم به نام یوسف دستگیر شد.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان گفت : با دستگیری یوسف و اعتراف او به سرقت خودرو گزارش اولیه تنظیم و پس از انتقال خودرو به پارکینگ متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل اداره دوم پلیس آگاهی شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟