آتش افروزی اوباش تهرانی به خاطر ماسک نزدن

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "مجتبی سهرابی منش " رئیس کلانتری 126 تهرانپارس، گفت: پنج شنبه 6 آذرماه جوانی 27 ساله به کلانتری 126 تهرانپارس مراجعه و اظهار داشت، مغازه موتورسازی وی توسط یکی از اهالی محل به آتش کشیده شده و از قبل وی را تهدید به آتش کشیدن مغازه اش کرده است.

دعوا بخاطر ماسک نزدن

وی عنوان کرد: شاکی توضیح داد، ساعت 15:00 روز چهار شنبه 5 آذرماه در حال خرید از سوپر مارکت بودم که با یکی از مشتریان مغازه که ماسک نزده بود و مدام سرفه می کرد بحثم شد در ادامه با بالا گرفتن مشاجره طرف مقابل که من را می شناخت و بچه محل هم بودیم من را تهدید کرد و گفت، مغازه ات را به آتش می کشم و خودت را هم می کشم؛ روز (پنجشنبه حوالی ظهر ) همسایه های مغازه به من زنگ زدند و گفتند، مغازه موتور سازی ام در حال سوختن است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه احتمال می رفت متهم برای عملی کردن تهدیدهایش به منزل شاکی نیز مراجعه کند، با دستور قضائی بلافاصله تیم عملیات کلانتری به منزل شاکی مراجعه کردند و گشت زنی های نامحسوس در اطراف منزل شاکی آغاز شد.

دستگیری مرد آتش افروز در تهرانپارس

رئیس کلانتری 126 تهرانپارس بیان داشت: همچنین تیمی از ماموران کلانتری به مغازه شاکی مراجعه و پس از تحقیقات محلی، نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم اخذ شد.

وی اضافه کرد: در این حین متهم به منزل شاکی مراجعه و در حالی که با سلاح سرد فریاد می زد "مغازه ات را من آتش زدم خودت را هم می کشم" بلافاصله تیم عملیات کلانتری متهم را در یک عملیات پلیسی خلع سلاح و وی را دستگیر کردند.

کلانتر محله تهرانپارس با اشاره به اینکه متهم در بازجوئی های اولیه به آتش زدن عمدی مغازه موتورسازی اعتراف کرد، افزود: با اعتراف متهم به جرم ارتکابی، متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟