قتل فجیع پسرجوان در گرجستان / قاتل کیست؟! + عکس

به گزارش رکنا، 3 سال قبل پسر ۳۷ ساله ای به نام ایمان که برای کار به گرجستان رفته بود به طرز فجیعی در خانه اش کشته شد .اما پلیس گرجستان نتوانست ردی از قاتل یا قاتلان پیدا کند .به این ترتیب و با درخواست اولیای دم جسد با پیگیری های پلیس ایران به کشور برگردانده شد.

پدر و مادر ایمان از پلیس به اینترپل خواستند تا ردی از قاتل یا قاتلان پسرشان پیدا کند اما پلیس به نتیجه نرسید .

با گذشت سه سال از این ماجرا پدر و مادر ایمان به دادگاه کیفری یک استان تهران رفتند و خواستند تا دیه از صندوق بیت المال به آنها پرداخت شود.

قتل هولناک جوان ایرانی در گرجستان

در جلسه رسیدگی به این پرونده که در شعبه دهم برگزار شد برادر ایمان که در دادگاه حاضر بود در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: چندین سال قبل برادرم برای کار به گرجستان رفت. او با هیچ کسی اختلاف نداشت و اوقات برای ما پول می‌فرستاد.ما با هم تلفنی در ارتباط بودیم تا اینکه یکباره برادرم ناپدید شد و دیگر با ما تماس نگرفت. ما چند بار با او تماس گرفتیم اما پاسخ نداد .تا اینکه پدرم پیگیر ماجرا شد و متوجه شد برادرمان در خانه‌اش به طرز فجیعی کشته و گلویش بریده شده است .ما تلاش زیادی کردیم تا جسد را تحویل گرفتیم .اما پلیس نتوانست قاتل برادرم را پیدا کند .

وی ادامه داد: در این سه سال پدر و مادران سختی زیادی کشیدندو حالا به خاطر پیری و بیماری نتواستند در دادگاه حاضر شوند..ماجرای مرگ برادرم به یک معما تبدیل شده و ما از پیدا شدن قاتل ناامید هستیم .به همین خاطر تقاضا داریم تا دیه از صندوق بیت المال به ما پرداخت شود.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا درباره این درخواست اظهارنظر کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟