بازداشت زن سگ آزار در کرمانشاه / او به سگ ها شلیک می کرد

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، از دستگیری زنی خبرداد که اقدام به آزار سگ‌ های ولگرد می‌کرد.

به گزارش رکنا، شهرام کرمی امروز در جمع اصحاب رسانه، بااشاره به انتشار فیلمی در فضای مجازی که در آن زنی اقدام به شلیک گلوله به سمت یک سگ می‌کند، اظهار داشت: انتشار این فیلم منزجر کننده که عملی غیراخلاقی ، خلاف انسانیت و شرع مبین اسلام بوده، جریحه‌دار شدن افکار عمومی را به‌دنبال داشت.

وی تصریح کرد: دراین راستا، دستگاه قضایی استان دستور شناسایی و دستگیری این زن حیوان آزار را صادر کرد تا به شکلی قاطع برخورد قانونی با او صورت گیرد.

زن «سگ آزار» در کرمانشاه دستگیر شد

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه اضافه کرد: پس از شناسایی این زن و با بررسی‌های بعمل آمده مشخص شد که او سابقا نیز تلاش‌هایی برای اعدام چندین سگ ولگرد داشته که با دخالت همسایگان تلاشش ناکام مانده است.

وی افزود: این زن در آخرین اقدامش با تفنگ یک سگ را مورد هدف قرار داده و با شلیگ گلوله آن را مجروح می‌کند و از اقدام خود نیز فیلمی گرفته و در فضای مجازی پخش می‌کند.

کرمی خاطرنشان کرد: این زن امروز (هشتم آذرماه) با تلاش اطلاعاتی ضابطین دستگاه قضایی شناسایی و پرونده قضایی برای او تشکیل شده است.

وی تاکید کرد: سگی نیز که توسط این زن مجروح شده بود، تحت مداوا قرار گرفته و طبق نظر دامپزشکان وضعیت مساعدی دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟