حمله زورگیران قوی هیکل به باشگاه بدنسازی در شهرری

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "حیدر گودرزی" رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران گفت: اواخر شهریور ماه سال جاری پرونده ای با موضوع سرقت به شیوه زورگیری در کلانتری 131 شهرری تشکیل و با دستور مقام قضائی برای رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی ارجاع شد.

زورگیری در باشگاه بدنسازی

وی عنوان کرد: شاکی که جوانی 27 ساله و ساکن شهرری بود به پایگاه نهم پلیس آگاهی مراجعه و اظهار داشت، ساعت 7 بعدازظهر 26 شهریور ماه در حال تمرین در باشگاه بدنسازی بودم که 4 جوان قوی هیکل وارد باشگاه شدند و پس از تهدید و ارعاب، مرا به بیرون از باشگاه کشاندند و با ضرب و شتم سوار بر خودرو کردند و در ادامه با گرفتن رمز کارت بانکی ام مبلغ 5 میلیون تومان سرقت و سپس در بیابان های شهرری مرا رها کرده و متواری شدند .

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران افزود: با عنایت به حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری متهمان در دستورکار تیم مبارزه با جرائم جنایی پایگاه قرارگرفت و کارآگاهان موفق شدند در پی جویی های جرم یکی از متهمان را به نام "بایرام" ساکن اطراف تهران شناسایی و با هماهنگی های قضائی و اخذ نیابت قضائی وی را در مخفیگاهش دستگیر و پایگاه نهم انتقال دادند.

زورگیری پایان اختلاف شخصی

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم در بازجوئی های اولیه به جرم ارتکابی اعتراف و اظهار داشت نقشه سرقت را وی کشیده بود، اضافه کرد: متهم انگیزه خود را از این کار اختلاف با شاکی بیان کرد، درحالی که شاکی اظهار داشت هیچگونه آشنایی قبلی با متهمان نداشته است.

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی در پایان گفت: با اعتراف متهم به بزه انتسابی با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شد و تلاش برای کشف زوایای پنهان پرونده و دستگیری سایر متهمان همچنان ادامه دارد .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟