آخرین جزئیات پرونده مرگ تلخ آسیه پناهی / علت مرگ زن کرمانشاهی مشخص شد
حجم ویدیو: 4.06M | مدت زمان ویدیو: 00:00:42

به گزارش رکنا ، کرمی، دادستان کرمانشاه گفت: پس از بررسی‌های مختلف توسط پزشکی قانونی فوت مرحومه آسیه پناهی بر اثر سکته قلبی شناخته شد.
معاون اجرائیات شهرداری کرمانشاه در مرگ مرحومه آسیه پناهی ۱۰ درصد مقصر شناخته شد.
معاون اجرائیات شهرداری نیز در همان روز اول از اجراییات خلع شد.

سلیم خانی در این باره گفت: براساس آزمایشات انجام شده در پزشکی قانونی، علت فوت آسیه پناهی ( زن میانسال ساکن شهرک فدک کرمانشاه) بیماری قلبی است.
وی افزود: این پرونده از آنجا که مهم بود در اسرع‌وقت بررسی شد، پس از بررسی پرونده مشخص شد که علت فوت این خانم بیماری حاد قلبی بوده و در اثر اسپری فلفل نبوده است.
مدیر کل پزشکی قانونی ادامه داد: اگر رابطه سببیت بین استرس و بیماری قلبی را دستگاه قضا از ما بخواهد بررسی و در کمیسیون اعلام خواهیم کرد.

تخریب کردن خانه آسیه پناهی توسط مأموران اجرائیات شهرداری

۳۰ اردیبهشت ماه امسال مأموران اجرائیات شهرداری کرمانشاه خانه آسیه پناهی، را به دلیل ساخت و ساز غیرقانونی در حریم فضای سبز و برق فشار قوی تخریب کردند.
پس از تخریب خانه‌اش ، آسیه پناهی برای انتقال به کمپ «چشمه سفید» در جنوب شهر، سوار خودروی اجراییات می‌شود، اما در مسیر انتقال جان خود را از دست داد.
مرگ این زن کرمانشاهی واکنش‌های بسیاری را در رسانه‌های داخلی و خارجی به همراه داشت که براساس دستورات مقامات کشوری مشخص شدن علت دقیق فوت آسیه پناهی ، توسط پزشکی قانونی در اولویت قرار گرفت.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟