راز شلیک های مخوف صبح امروز در جنوب تهران + فیلم گفتگو با پلیس و متهمان
حجم ویدیو: 36.62M | مدت زمان ویدیو: 00:04:45

به گزارش خبرنگار حوادث رکنا، سرهنگ دوستعلی جلیلیان سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران در خصوص دستگیری 2 زورگیر خشن به خبرنگار رکنا گفت: ساعت 6 صبح سه شنبه 4 آذر ماه مردی در تماس با ماموران کلانتری 130 نازی آباد از زورگیری 2 جوان مسافرنما خبر داد که در بررسی های ابتدایی مشخص شد 2 جوان با تهدید چاقو و قمه اقدام به سرقت خودرو، گوشی موبایل، پول و ساعت راننده کرده است.

وی افزود: بدین ترتیب خیلی زود طرح مهار در محدوده استحفاظی کلانتری 130 نازی آباد به اجرا در آمد که در این مرحله مشخص شد سارقان پس از سرقت خودرو با تهدید چاقو از 2 مرد دیگر زورگیری کرده اند.

سرهنگ جلیلیان ادامه اداد: تجسس های پلیسی ادامه داشت تا اینکه خودروی سارقان مورد شناسایی قرار گرفت و ماموران در این مرحله دستور ایست را برای 2 سارق صادر کردند اما دزدان بدون توجه به دستور ایست پلیس پا به فرار گذاشتند که ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی به سمت لاستیک خودرو سرقتی کردند.

این مقام پلیسی عنوان کرد: متهمان پس از توقف خودرو تصمیم به فرار با پای پیاده گرفتند که یکی از متهمان با حمله به سمت ماموران قصد فرار را داشت که زمینگیر شد و متهم بعدی با شلیک پلیس به ناحیه پا دست از فرار برداشت و به ناچار دستگیر شد.

بنا بر این گزارش، متهمان برای تحقیقات بیشتر و سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟