سامان در دروازه غار تهران بد شهرتی داشت + عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب گفت: در پی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از عناصر اصلی توزیع شیشه در محله دروازه غار تهران پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران عملیات ویژه این پلیس رسیدگی به موضوع را برعهده گرفتند.

حسنوند افزود: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران مشخص شد متهم که "سامان" نام دارد در منطقه شوش تهران اقدام به فروش مواد مخدر روانگردان شیشه می کند.

وی افزود: با پیگیری های محلی و تحقیقات گسترده و اطلاعات مفیدی که ماموران پلیس در بررسی های میدانی به دست آوردند سرانجام آدرس دقیق مخفیگاه متهم در منطقه شرق تهران شناسایی و اقدامات مقدماتی شامل اخذ مجوز قانونی جهت ورود به منزل و آماده سازی تیم عملیاتی برای اقدام غافلگیرانه و دستگیری متهم به عمل آمد.

این مقام انتظامی افزود: با توجه به تکمیل پرونده و ارائه گزارش به مرجع قضایی ،مجوز قانونی برای ورود به منزل و بازداشت متهم صادر و روز گذشته تیم عملیاتی عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران به محل اعزام شد و با رعایت جوانب قانونی با شگردهای خاص پلیسی وارد خانه متهم شدند و بلافاصله در اقدامی ضربتی متهم را دستگیر کردند و در جستجوی خانگی یک کیلو و 950 گرم شیشه به دست آمد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب در پایان خاطرنشان کرد: متهم به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس منتقل شد و پس از تحقیقات تکمیلی جهت ادامه سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟