دستگیری عاملان جنایت مرد گلستانی / پایان فرار 3 قاتل مخوف

فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان از دستگیری 3نفر قاتل فراری که در یکی از شهرستان های استان گلستان اقدام به قتل یک شهروند کرده بودند، خبر داد .

به گزارش رکنا،  سرهنگ "مهدی مهران فر" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110، مبنی بر تردد 3 نفر قاتل فراری در سطح حوزه استحفاظی شهرستان مانه و سملقان، بلافاصله موضوع با توجه به حساسیتی که داشت، در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه پلیس شهرستان مانه و سملقان به محض دریافت این خبر، اقدام به کنترل محور های ورودی و خروجی شهرستان کردند، افزود: در حین کنترل خودروهای عبوری در محور "جنگل گلستان- چمن بید" ماموران به یک دستگاه خودروی 405 مشکوک و بلافاصله آن را متوقف کردند.

دستبند پلیس مانه و سملقان بر دستان قاتلان فراری

این مقام انتظامی با بیان اینکه خوشبختانه ماموران موفق شدند هر 3 قاتل متواری را که به وسیله این خودرو در حال تردد بوند را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کنند، تصریح کرد: با توجه به اینکه یکی از متهمان که در حین درگیری با مقتول از ناحیه پا، مجروح و مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، برای مداوا به بیمارستان شهرستان بجنورد منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان در ادامه به نحوه و چگونگی درگیری منجر به قتل توسط این افراد اشاره کرد و گفت: متهمان در یکی از روستاهای شهر "دلند" استان گلستان با استفاده از سلاح گرم با عده ای درگیر و در نهایت یکی از شهروندان را با ضرب گلوله به قتل رسانده و فرد دیگری را نیز به شدت مجروح می کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان بلافاصله از محل درگیری به مقصد استان های جنوبی متواری می شوند، گفت: با سرعت عمل پلیس مانه و سملقان این افراد در محور"جنگل گلستان- چمن بید" دستگیر و در نهایت بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ مهران فر در پایان با بیان اینکه نیروی انتظامی با قدرت در مقابل قانون شکنان و مجرمان ایستاده است گفت: از شهروندان عزیز انتظار می رود در زمان بروز هرگونه موارد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟