دزدی های خانم بازیگر سینمای ایران لو رفت / این زن تهرانی بازداشت شد  + عکس

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

به گزارش اختصاصی خبرنگار حوادث رکنا، چندی قبل زن جوانی با حضور در اداره پلیس ادعا کرد که در دام اعتماد زن فریبکار گرفتار شده و زمانیکه در محوطه حیاط یک بیمارستان بیهوش شده بود زن فریبکار دست به سرقت میلیونی از او زده است.

بدین ترتیب پرونده با توجه به حساسیت موضوع در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفت و زن جوان برای تحقیق به اداره پلیس آگاهی تهران رفت.

سرقت به شیوه بیهوشی در بیمارستان

زن جوان که مادرش به خاطر بیماری کرونا در بیمارستان بستری بود به پلیس گفت: مادرم در یکی از بیمارستان های شرق تهران به خاطر بیماری کرونا بستری شده بود و من هر روز برای سرکشی به بیمارستان می رفتم اما به خاطر اینکه مادرم در بخش قرنطینه بود اجازه ملاقات نبود و هر روز در حیاط بیمارستان می نشستم و هر چند ساعت یکبار از پزشکان پیگیر حال مادرم می شدم.

وی افزود: یک روز در حیاط بیمارستان نشسته بودم که یک زن 50 ساله که خود را خیر معرفی کرد و سر صحبت را با اینکه برای چی بیمارستان آمد باز کرد که با او در مورد بیماری مادرم صحبت کردم و پس از چند دقیقه که ادعا کرد که با آمدن به بیمارستان افرادی را که نمی توانند هزینه بیمارستان یا دارو را بپردازند شناسایی و به آنها کمک می کند.

زن جوان ادامه داد: زن خیر که یک بطری آبمیوه و چند لیوان یکبار مصرف در دست داشت برای من یک لیوان آبمیوه ریخت و با اصرار یک لیوان به من داد و سپس برای خودش آبمیوه ریخت که بعد از خوردن آبمیوه احساس سرگیجه و خواب کردم که بعد از آن روی همان نیمکت داخل حیاط بیمارستان خوابیدم.

این زن عنوان کرد: بعد از 7 ساعت وقتی بیدار شدم روی همان نیمکت محوطه بیمارستان بودم و متوجه شدم طلاها، گوشی موبایل و 20 میلیون تومان پول نقد که تراول های 50 هزار تومانی بود از داخل کیفم سرقت شده است.

سرقت های سریالی زن خیر در بیمارستان های تهران

کارآگاهان در ادامه تحقیقات در جریان سریالی بودن این سرقت ها به شیوه بیهوشی در بیمارستان های تهران قرار گرفتند و مشخص شد طعمه های این سارق فریبکار همگی زن بودند.

زن دیگری که هدف زن فریبکار قرار گرفته بود به مامورا گفت: پسر یکی از دوستانم حالش خوب نبود که برای اسکن مغز همراه آنها به بیمارستان رفتیم و پس از اسکن مغز پسر دوستم برای اینکه بازیگوشی می کرد او را به محوطه بیمارستان آوردم تا مادرش با پزشک صحبت کند که در این حیاط بیمارستان بودیم که با زن 50 ساله ای که در حال صبحانه خوردن بود روبرو شدم.

وی افزود: این زن با دیدن ما شروع به صحبت کرد و خودش را خیر معرفی کرد و ادعا کرد می تواند هزینه درمان پسر دوستم را بپردازد و سر این موضوع شروع به صحبت کرد و سپس با اصرارهایش به من یک لیوان از آبمیوه ای که همراهش بود داد که دیگر هیچی به یاد ندارم و وقتی به هوش آمدم متوجه به سرقت رفتن گوشی موبایل، طلا و پول هایم شدم.

دستگیری بازیگر زن سیاه لشکر

با توجه به اطلاعات به دست آمده ماموران سرنخ هایی از زن خیر به دست آوردند و بیمارستان هایی که این زن فریبکار به آن مراجعه می کرد تحت نظر قرار گرفت تا اینکه چند روز قبل ماموران کلانتری 106 نامجو زن خیر را در بیمارستانی در شرق تهران شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

شهلا 50 ساله ابتدا خود را بیگناه معرفی کرد اما وقتی در برابر تصاویر دوربین های مداربسته و طعمه هایش قرار گرفت به ناچار لب به سخن باز کرد.

شهلا در عترافاتش گفت: بازیگر سیاه لشکر در فیلم های سینمایی هستم و 2 فرزند دارم و برای تامین هزینه های زندگی ام نیاز به پول داشتم که این شیوه و شگرد به ذهنم رسید.

وی افزود: در نقش خیر برای تهیه دارو و هزینه های درمان بیماران در بیمارستان ها، سوژه هایم را شناسایی می کردم و پس از دادن آبمیوه مسموم به آنها و بیهوش شدنشان دست به سرقت پول، طلا و وسایل با ارزش همراه بیماران می زدم.

بنا بر این گزارش، بازپرس ایردموسی از شعبه 5 دادسرای ناحیه 34 در این مرحله دستور داد تا شهلا برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گیرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟