وحشتناکترین برادرکشی در تهران / پوست مصطفی با اسید سوخت + جزییات

به گزارش رکنا، خرداد ماه سال 98 مرد جوانی به نام مصطفی که آثار سوختگی روی بدنش نمایان بود به بیمارستان منتقل شد .در بررسی ها روشن شد روی سر،کمر وپشت مصطفی اسید ریخته شده است .وی در حالی که قادر به صحبت کردن نبود تحت درمان قرار گرفت اما ۲۰ روز بعد به خاطر شدت سوختگی و عفونت ناشی از جراحت ها جان سپرد.

افشای اسیدپاشی در تهران نزد پلیس

با مرگ مرد 30 ساله همسرش به نام رویا راز جنایت را برملا کرد و گفت :برادر شوهر ۴۰ ساله ام به نام حجت روی شوهرم اسید پاشیده است .

این زن ۲۰ ساله ادامه داد: شوهرم و برادر شوهرم سالهاست با هم اختلاف دارند.. آخرین بار برادر شوهرم در سلطان آباد به روی شوهرم اسید پاشید شدت سوختگی زیاد بود اما من امیدوار بودم شوهرم زنده بماند. به همین خاطر سکوت کردم و از برادر شوهرم شکایت نکردم .اما حالا با مرگ برادر شوهرم از وی شکایت دارم.

زن جوان گفت: من وقتی ۱۳ ساله بودم با همسرم ازدواج کردم .همسرم با وانت میوه فروشی می کرد و زندگی مان را می گذراندیم .اما حالا با مرگ شوهرم من و فرزند ۶ ساله ام بدون هیچ منبع درآمدی مانده ایم و من نمیدانم چطور بعد از این فرزندم را بزرگ کنم.

با این شکایت ماموران پلیس به بررسی پرداختند .در تحقیقات محلی مشخص شد حجت که صاحب میوه فروشی در سلطان آباد بود بارها با برادرش درگیر شده و وی را تهدید به اسیدپاشی کرده بود .

یکی از مغازه‌داران گفت: چند روز بود قبل از این ماجر حجت را دیدم که مقابل مغازه میوه فروشی اش داد و فریاد می کرد.او به مصطفی می‌گفت نباید مقابل مغازه او با وانت میوه فروشی کند .من شنیدم مصطفی برادرش را تهدید به مرگ کرد.

با افشای این ماجرا حجت ردیابی و بازداشت اما جرمش را انکار کرد.

انکار اسیدپاشی از سوی متهم در دادگاه

وی گفت: من چند سال است که در سلطان آباد میوه فروش هستم. برادرم مدتی بود با وانت مقابل مغازه ام می‌آمد و میوه می فروخت .من چند بار با او صحبت کردم تا این کار را نکند. او باعث شده بود تا کاسبی من کساد شود اما او به این موضوع توجه نمی‌کرد .

وی ادامه داد: من چندبار از مصطفی خواستم تا با وانت به چند خیابان آن طرف تر برود اما گوشش بدهکار نبود .آخرین بار سر همین موضوع با هم درگیر شدیم.

این متهم ادامه داد: من قبول دارم قبلا او را تهدید به اسیدپاشی کرده بودم اما هرگز به رویش اسید نریختم. آخرین بار وقتی با هم درگیر شدیم او با ظرف اسید به سمت من حمله ور شد و می خواست اسید را روی من بریزد. اما اسید روی خودش ریخت .من در این ماجرا دستی نداشتم.

با انکار متهم و با توجه به مدرک های موجود در پرونده برای حجت کیفرخواست صادر و پرونده به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا به زودی به آن رسیدگی شود. این در حالی است که همسر قربانی که قیم فرزند خردسالش است درخواست اشد مجازات را مطرح کرده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟