عکسی که دل هر ایرانی را تکان می دهد + جزئیات بازداشت مردان بی رحم در زنجان

شکارچیان خرگوش در زنجان دستگیر شدند.
فرمانده یگان حفاظت اداره کل محیط زیست استان زنجان گفت: ۲ شکارچی متخلف خرگوش از سوی ماموران یگان حفاظت محیط زیست این استان در حین شکار این گونه جانوری دستگیر شدند.

به گزارش رکنا ، اسماعیل قلی زاده، روز یکشنبه افزود: از این ۲ شکارچی متخلف غیربومی، لاشه هشت سر خرگوش نر و ماده به همراه یک قبضه اسلحه شکاری ساچمه زنی تکلول، ۲۸ تیر فشنگ ساچمه، کشف و ضبط شد.

وی، اظهار داشت: این شکارچیان غیرمجاز ساعت ۲ بامداد روز شنبه در ارتفاعات روستای خرمدرق بخش حلی شهرستان سلطانیه از سوی ماموران یگان حفاظت شهرستان ابهر در دام قانون گرفتار آمدند.

فرمانده یگان ححفاظت اداره کل محیط زیست استان زنجان، گفت: این چهار شکارچی غیرمجاز پس از تشکیل و تکمیل پرونده تخلف به منظور اعمال قانون به مراجع قضایی شهرستان سلطانیه معرفی شدند.

بازداشت شکارچیان خرگوش در زنجان

قلی زاده، افزود: متخلفان دستگیر شده به ازای شکار هر راس خرگوش نر به مبلغ ۴۵۰ هزار تومان و خرگوش ماده به یک هزار و ۲۵۰ تومان جریمه محکوم شدند که به عنوان ضرر و زیان وارده به طبیعت و حیات وحش باید به حساب محیط زیست واریز کنند و از جنبه عمومی جرم نیز قاضی پرونده رای خواهد داد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟