ثروت میلیاردی کارمند بانک در مرودشت فاش شد / او زیرمیزی می گرفت

به گزارش رکنا،  فرمانده انتظامی "مرودشت" از دستگیری کارمند متخلف یکی از بانک‌های این شهرستان که با سوء استفاده از موقعیت شغلی خود، مبلغ 6 میلیارد ریال از 2 شهروند رشوه گرفته بود خبر داد.
سرهنگ "فرشید زینلی" گفت: در پی اعلام شکایت 2 شهروند مبنی بر اخذ رشوه 6 میلیاردی توسط یکی از کارمندان متخلف بانک، بلافاصله ماموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی تحقیقات خود را آغاز کردند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی فرد مورد نظر را در مرودشت شناسایی و آن را دستگیر کردند.

بازداشت کارمندی که یک شبه پولدار شد

فرمانده انتظامی "مرودشت" خاطر نشان کرد: متهم در بازجویی فنی و تخصصی و مواجه شدن با ادله و مستندات پلیس به اخذ 6 میلیارد ریال رشوه در ازای پرداخت 30 میلیارد ریال وام اقرار کرد.
سرهنگ "زینلی" با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد، از شهروندان خواست: ضمن رعایت مقررات مالی در معاملات بانکی، از اعتماد به افراد فرصت‌طلبی که به بهانه تسریع در کار و ... تقاضای وجه از آنها می‌کنند خودداری و در صورت مشاهده چنین افرادی، موضوع را به پلیس 110 اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟