ترس گنده لات نازی آباد فقط از شلیک های هوایی پلیس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ سعید راستی رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: پسر جوان در هفته گذشته در حالتی غیرعادی ضمن عربده کشی و قدرت نمایی با سلاح گرم، اقدام به ایجاد درگیری و تخریب یک قهوه خانه کرده وپس از ان نیز اقدام به شکستن شیشه و خسارت به خودرو هابا استفاده از شی نوک تیز کرده بود.

وی افزود: پس از اطلاع ماموران از وقوع این حادثه واعزام به محل مورد نظر، در تحقیقات دریافتند که متهم مورد نظرشیشه های یک واحد صنفی قهوه خانه و تعداد 5 خودرو را از ناحیه شیشه های جلو و بغل تخریب و بلافاصه از فرصت استفاده کرده و ازمحل متواری شده است.

دستگیری شرور خطرناک نازی آباد

این مقام انتظامی افزود: سرانجام با انجام کار اطلاعاتی و پلیسی، روز گذشته 16 ابان ماه، مخفیگاه متهم در حوالی نازی آاباد شناسایی و مأموران موفق شدند در یک عملیات پلیسی و در حالی که متهم اقدام به فرار کرده بود با شلیک چند تیر هوائی وی را دستگیر کنند و برای ادامه تحقیقات به پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ انتقال دادند.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت،با اشاره به اینکه کارشناسان میزان خسارات وارده به واحد صنفی و خودروهای تخریب شده را حدود 500 میلیون ریال براورد کرده اند، خاطرنشان کرد: متهم اراذل و اوباش سطح یک و دارای سوابق شرارتی متعددی است که در بازجویی های اولیه به جرم خود اعتراف کرد.

وی بیان داشت: این فرد شرور پس از انجام تحقیقات تخصصی و اعتراف به ارتکاب جرم، با تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و از آن طریق با قرار صادره روانه زندان شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟