رفتار عجیب زن تهرانی در برابر دزد فریبکار / پشت فرمان چه اتفاقی افتاد؟

 سرپرست کلانتری 108 نواب از دستگیری سارق تلفن همراه شهروندان پس از تعقیب و گریز پلیس خبر داد.

به گزارش رکنا،   سرهنگ "حسینعلی جعفری" اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر سرقت از یک شهروند خانم از سوی مرکز فوریت های پلیس 110، ماموران کلانتری به محل وقوع سرقت در خیابان کمیل اعزام شدند.
وی افزود: شاکی در اظهاراتی به ماموران پلیس اعلام می کند که در خودروی شخصی ام در حال مکالمه با تلفن بودم که فردی با ظاهر آراسته به خودرو نزدیک شد و گفت که سوالی از من دارد، من هم شیشه را پایین دادم تا او را راهنمایی کنم و به یکباره گوشی من را به سرقت بردند و بلافاصله خلاف جهت حرکت ماشین ها متواری شد.
جعفری بیان کرد: مالباخته با این احتمال که شاید بتواند سارق را مجدد در آن محل ببینید، با خودروی شخصی اش دو سه ساعت در همان موقعیت گشت می زند که در همین لحظات سارق را مجدد مشاهده می کند و در این لحظه به 110 اعلام می کند که همکارانم در این رابطه برای دستگیری متهم وارد عمل شدند.

سارق تهرانی موبایل زن جوان را قاپید و فرار کرد

وی افزود: سارق با دیدن ماموران پلیس با سرعت از محل متواری شد و ماموران هم به صورت پیاده به تعقیب او پرداختند که در نهایت موفق به دستگیری متهم شدند که در همان لحظه تلفن همراه مسروقه خانم مالباخته به همراه یک تلفن همراه مسروقه دیگر از جیب سارق کشف شد.
سرپرست کلانتری 108 نواب اظهار کرد: متهم در بازجویی های به عمل آمده به 5 فقره سرقت موبایل قاپی در سطح پایتخت اعتراف کرد و در نهایت وی برای تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟