دسیسه پلید مرد رمال برای زنان خانه دار / وقتی شوهران شان خانه نبودند / فارس

رئیس پلیس آگاهی استان از شناسایی و دستگیری سارق به عنفی که با شگرد فالگیری اقدام به سرقت می‌کرد خبر داد.
به گزارش رکنا، سرهنگ "کاووس حبیبی"  در تشریح این خبر گفت: در پی ارسال پرونده‌های متعدد به پلیس آگاهی مبنی بر سرقت به عنف همراه با اغفال توسط یک فالگیر، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات اولیه از شکات مشخص شد مردی ناشناس حدودا 50 ساله با معرفی خود به عنوان فالگیر وارد خانه آنان شده و پس از اغفال به بهانه فالگیری و خواندن دعا، با تهدید اقدام به سرقت 37 گرم طلاجات از آنان کرده است.
سرهنگ "حبیبی" بیان کرد: کارآگاهان با اقدامات فنی و پلیسی و گشت‌زنی‌های محسوس و نامحسوس موفق شدند فرد فالگیر را شناسایی و وی را در مخفیگاهش که یک منزل مبله بود دستگیر کنند.

سارق به عنف تحت عنوان فالگیر در دام پلیس گرفتار شد

رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به اینکه متهم در بازجویی اولیه به جرم خود اقرار و پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد، گفت: کارشناسان ارزش طلاهای مسروقه را 500 میلیون ریال برآورد کرده‌اند.
این مقام انتظامی به شهروندان توصیه کرد: نسبت به اطراف خود هوشیار باشید و هرگز به افرادی که خود را پیشگو و یا فالگیر معرفی می‌کنند اعتماد نکنند و از ورود آنان به محل کار و به خصوص محل زندگی جدا خودداری کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟