اعدام برای مرد شیطان صفت به خاطر آزار دختر 21 ساله تهرانی + عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، مرد شیطان صفت ، دختر جوان را که می خواست گواهینامه بگیرد به بهانه آشنایی با افسر راهنمایی و رانندگی سوار بر ارابه شیطانی اش کرد و وی را آزار داد. این مرد با حکم قضایی به اعدام محکوم شد.

رسیدگی به این پرونده از یک سال قبل به دنبال شکایت دختر 21 ساله ای به نام سپیده آغاز شد. وی که همراه مادرش به پلیس آگاهی رفته بود گفت :من دانشجو هستم و قصد داشتم گواهینامه بگیرم .به همین خاطر در کلاس های آموزش رانندگی شرکت کردم. قرار بود در آزمون شهر شرکت کنم. به همین خاطر صبح زود به محل آزمون که در نارمک بود رفتم و منتظر شدم تا سایر شرکت کنندگان و افسر راهنمایی و رانندگی برای برگزاری آزمون به آن جا بیایند.

آزار شیطانی دخترجوان در تهران

این دختر در حالی که اشک می ریخت ادامه داد :چند دقیقه ای نگذشته بود که یک دستگاه دنا سفید مقابل پایم ایستاد. مرد جوانی که راننده بود از من سوال کرد برای شرکت در آزمون شهری آنجا ایستاده ام. که به او گفتم قصد دارم گواهینامه بگیرم. مرد جوان گفت افسر راهنمایی و رانندگی را می شناسد و او می تواند با او صحبت کند تا به راحتی در آزمون شهری راهنمایی و رانندگی قبول شوم.

وی ادامه داد: من که به خاطر شرکت در آزمون نگران بودم حرفهای مرد جوان را باور کردم و از او خواستند تا با افسر صحبت کند. او به من گفت افسر دوست قدیمی اش است .به همین خاطر از من خواست تا سوار ماشین شوم من سوار ماشین او شدم و منتظر آمدن افسرده بمانیم. اما به محض اینکه سوار ماشین شدم به یکباره حرکت کرد و درهای ماشین را قفل کرد. من که ترسیده بودم به او اعتراض کردم .اما او بی رحمانه مرا کتک زد.

این دختر که از به خاطر آوردن صحنه های دلهره آور در خودرو دنا حالش بد شده و به شدت گریه می‌کرد گفت : مرد شیطان‌صفت مرا به یکی از اتوبان های خلوت تهران برد و بدون توجه به التماس هایم آزارم داد .سپس مرا از ماشین بیرون انداخت و گریخت .

به دنبال شکایت این دختر، وی به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان پزشکی قانونی آزار و اذیت وحشیانه وی را تایید کردند.

دستگیری شیطان توسط پلیس

با اطلاعاتی که سپیده از خودرو مرد شیطان صفت به مأموران داده بود راننده دنا که مرد ۳۸ ساله ای به نام محمود بود ردیابی و بازداشت شد. اما ادعا کرد دختر جوان را نمی‌شناسد و از ماجرای آزار و اذیت وی بی اطلاع است.

این مرد وقتی فهمید مدرک های ارائه شده از طرف دختر جوان تایید می‌کند او مرد آزارگر بوده است لب به اعتراف گشود و به جرم سیاهش اعتراف کرد .

مرد شیطان‌صفت در حالی در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران غیرعلنی و پشت درهای بسته محاکمه شد که دختر جوان برای وی اشد مجازات خواست.

محمود نیز در حالی که سرش را پایین انداخته بود جرمش را گردن گرفت و طلب بخشش کرد.

وی گفت: وقتی دیدم صبح زود دختر جوان در خیابان ایستاده وسوسه شدم و حالا پشیمانم.

در پایان جلسه قضات دادگاه وارد شور شدند و با توجه به مدرک های موجود در پرونده، مرد شیطان صفت را به اعدام محکوم کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟