دستگیری باند سارقان خودرو در ساوجبلاغ

به گزارش رکنا، سرهنگ علی سلیمانی در تشریح این خبر بیان داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت خودرو و کشف اوراق همان خودرو در در منطقه گلسار، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی ساوجبلاغ قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: کارآگاهان با انجام تحقیقات گسترده و به کارگیری اقدامات پلیسی در نهایت موفق به شناسایی یکی از سارقان شده و با بررسی سوابق نامبرده مشخص شد که او از سارقان سابقه دار و حرفه ای استان البرز است.

سرهنگ سلیمانی با بیان این که سارق شناسایی شده در عملیاتی غافلگیرانه در حین سرقت یک دستگاه خودروی نیسان وانت دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد،گفت: متهم در بازجویی های صورت گرفته به ۳ فقره سرقت خودرو، ۲ فقره سرقت موتورسیکلت و ۲ فقره سرقت لوازم داخل خودرو معترف شد.

وی خاطرنشان کرد: ۲ نفر از همدستان متهم نیز در عملیات های جداگانه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آن ها، ۲ دستگاه موتورسیکلت مسروقه و قطعات و وسایل اوراق شده خودرو های مسروقه کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ در خاتمه خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟