بازداشت گروگانگیر جنایتکار گچساران پس از 10 سال

به گزارش رکنا ، فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری قاتل متواری توسط پلیس اطلاعات و امنیت و آگاهی شهرستان گچساران خبر داد.
سرهنگ سید محمد موسوی اظهار داشت: درپی دریافت خبر یک فقره آدم ربایی وانتقال فرد ربوده شده توسط آدم ربایان درسال ۱۳۸۹وانتقال فرد ربوده شده به شهرهای مرزی شرق کشور و قتل فرد ربوده شده توسط فردی به هویت معلوم، موضوع بصورت ویژه در دستور کارمامورین انتظامی این فرماندهی قرار گرفت .
سرهنگ موسوی افزود :قاتل فراری که فردی حرفه ای ودارای سوابق متعدد کیفری درجرایم مختلف بود بصورت مستمر در همان استانها ی شرقی و مرزی خودرا پنهان و در مخفیگاه های متعدد مخفی می گردید که با هماهنگی و پیگیری دستگاه مقتدر قضایی و باهمکاری و پشتیبانی پلیس اطلاعات و امنیت استان و سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره اطلاعات آدم ربای قاتل در تور اطلاعاتی قرارگرفت و محل ومحورهای تردد نامبرده مورد رصد اطلاعاتی قرارگرفت .

این مرد 10 سال راز مخوف خود را مخفی کرده بود 

این مقام انتظامی بیان داشت: با رصد دقیق اطلاعاتی آخرین محل اختفای آدم ربای قاتل دریکی از شهرهای استان همجوار شناسایی که باهماهنگی واخذنیابت قضایی دو اکیپ از زبده ترین نیروهای پلیس اطلاعات و امنیت و پلیس آگاهی شهرستان گچساران به محل مورد نظر اعزام ودر یک عملیات ضربتی غافلگیرانه فردقاتل دستگیر و جهت سیرمراحل قانونی به شهرستان گچساران انتقال یافت .
در پایان فرمانده انتظامی شهرستان گچساران اظهار داشت که مبارزه با جرائم خشن جز اولویتهای نیروی انتظامی می باشد واز مردم شریف شهرستان گچساران خواست درصورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک وجرایم موضوع را ازطریق پل ارتباطی ۱۱۰به پلیس اطلاع دهند .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟