فیلم گفتگو با دزدان جنایتکار طلافروشی  تبریز / دزد زن مرد بود!
حجم ویدیو: 7.68M | مدت زمان ویدیو: 00:01:03

به گزارش گروه حوادث رکنا، سارقان مسلح که روز سه شنبه مهر امسال در خیابان حجتی تبریز، به مغازه طلافروشی دستبرد زدند و صاحب مغازه را زخمی و رهگذری را هم با شلیک گلوله با تفنگ شکاری به قتل رسانده و پا به فرار گذاشتند که خیلی زود با تلاش ماموران پلیس، دستگیر شدند.

سرقت مسلحانه در تبریز

این سارقان مسلح که یک زن و 2 مرد بودند با ورود به طلافروشی در خیابان حجتی تبریز طلا‌های موجود در مغازه طلافروشی را داخل یک چمدان ریخته و با مصدوم کردن صاحب طلافروشی پا به فرار گذاشتند.

یکی از سارقان مسلح که در جلوی در مغازه طلافروشی ایستاده بود برای اینکه مردم مانع سرقت آنها نشوند با اسلحه وینچستر اقدام به تیراندازی می کرد که در این تیراندازی یک عابر هدف گلوله قرار گرفت و به کام مرگ فرو رفت.

پلیس تبریز با اقدامات فنی و پلیسی با گذشت 2 روز سارقان مسلح را در مخفیگاهشان دستگیر و طلاهای سرقتی از مخفیگاه آنها کشف شد.

دستگیری سارقان مسلح تبریز

سردار حسین عبدی عصر چهارشنبه گفت: سه سارق مسلحی که روز سه شنبه در خیابان حجتی تبریز، به یک  مغازه طلافروشی دستبرد زده و صاحب مغازه را زخمی و رهگذری را هم با شلیک گلوله از تفنگ شکاری به قتل رسانده و متواری شده بودند، با تلاش ماموران پلیس، دستگیر شدند.

وی ادامه داد: سارقان، یک نفر از شهروندان را با سلاح گرم مورد هدف قرار داده و 7 رهگذر دیگر هم مورد اصابت ساچمه قرار گرفته بودند.

وی بیان کرد: موضوع در دستور کار گرفت و نیروها و واحدهای تخصصی پلیس آگاهی جهاد گونه موضوع را دنبال کردند، هماهنگی و پشیبانی مراجع قضایی نیز رهگشای کار شد.

وی افزود: با پشتیبانی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات توانستیم سارقان را تا صبح چهارشنبه شناسایی کرده و در اختیار و چنگال قانون قرار دهیم.

عبدی از کشف کلیه طلاجات به سرقت رفته و سه دستگاه خودرو تا به حال، خبر داد.

اعترافات سارقان مسلح

یکی از اعضای این باند در ا عترافاتش گفت: خودرویی که با آن به محل سرقت رفتیم را چند روز قبل از داخل یک پارکینگ عمومی سرقت کردیم و حتی پلاک خودروی سرقتی روی هم تغییر دادیم.

سارق جوانی که لباس زنانه به تن داشت نیز گفت: یکی از دوستانم این سرقت را به من پیشنهاد داد و ادعا کرد که هیچ تیراندازی صورت نمی گیرد و من برای رد گم کنی لباس زنانه پوشیدم تا کسی مرا شناسایی نکند اما خیلی زود دستگیر شدیم.

بنا بر این گزارش، متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی تبریز قرار گرفته اند و بجز این 3 متهم اصلی 2 مرد و یک زن دیگر نیز دستگیر شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟