جزئیات تکاندهنده از سلاخی 2 برادر آبادانی / همه چیز در قهوه خانه شروع شد

به گزارش رکنا،  علت نزاع خونین بین 2 طایفه در اروند کنار که منتهی به قتل شده بود صدای بلند ضبط بود.

در پی وقوع یکفقره درگیری منجرب به قتل در 27مهرماه سال جاری در شهر اروند کنار آبادان یک منبع آگاه به خبرنگار رکنا گفت:  درگیری درساعت 22:00 یکشنبه 27مهرماه به دلیل بلند بودن صدای ضبط رخ داد که دراین درگیری 2 جوان که 17ساله و21 ساله که با هم برادر بودند از طایفه شریفات باضربات ناشیانه چاقو به قتل رسیدند .

این منبع آگاه گفت : 4نفر از عاملین این درگیری دستگیر شده اند اماهمگی ابراز بی گناهی میکنند وبنظر میرسد عامل اصلی قتل فردی است که فراری است و هنوز توسط پلیس دستگیرنشده است .

علت سلاخی 2 برادر آبادانی بلندکردن صدای ضبط بود

گفتنی است، این درگیری از یک قهوه خانه شروع شده و عاملان قتل با در دست داشتن قمه وچماق به در خانه 2 برادر مقتول در نهر قصر اروندکنار رفته واین درگیری خونین را آغاز کردند که2برادر مقتول به دلیل شدت حراحت وارده درون بیمارستان به کام مرگ فرو رفتند.

در این درگیری 2 تن دیگر نیز مصدوم و در بیمارستان شهید بهشتی آبادان تحت مداوا می باشند.با رایزنی ها صورت گرفته توسط مسئولین قضایی وانتظامی شهرستان بابزرگان دوطایفه بنا گردید که ازهرگونه درگیری انقامجویانه در منطقه بطور جدی پرهیز گردید وفرد قاتل نیز خودش را به پلیس آگاهی معرفی کند.

گفتنی است جسد وبرادر پس از انجام کارهای پزشکی قانونی درشهرستان رامشیر به خاک سپرده می شود. تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

گروه جنایی انتظامی(علی رنجکش)برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟