زورگیران محله دارآباد دستگیر شدند

سرپرست پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری یک سارق زورگیر در عملیات موفق پلیس خبر داد و گفت: متهم روانه زندان و کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "مسعود برجی"  گفت: شهریور سال جاری پرونده ای با موضوع زورگیری در دادسرای ناحیه 15 تهران تشکیل و به دستور بازپرس دادسرا برای رسیدگی تخصصی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی ارجاع شد .
این مقام انتظامی عنوان کرد: محتویات پرونده حکایت از آن داشت، شاکی آقایی 35 ساله ساکن محله تهرانپارس زمانی که پشت چراغ قرمز ایستاده بوده راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی 206 سفید یک باره جلوی وی متوقف و به شاکی حمله ور شدند و با ضرب و جرح قصد سرقت گوشی و گردن بند وی را داشتند که با مقاومت و کمک شهروندان در اجرای نقشه سرقت ناکام و از محل می گریزند.

دستگیری سارقان زورگیر محله تهرانپارس / آنها برای دزدی به دارآباد می رفتند

سرپرست پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران افزود: با وصول پرونده کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت به عنف پایگاه چهارم مامور به رسیدگی و کشف جرم می شوند که در همین اثنی چند مورد پرونده مشابه دیگر نیز به پایگاه چهارم ارجاع که کارآگاهان با توجه به وجوه مشترک پرونده، به طور موضوع را بررسی می کنند.
این مقام انتظامی بیان داشت : کارآگاهان در گام اول تحقیقات راهی محل های وقوع جرم شده و در بازدید از صحنه های سرقت موفق شدند مالک خودرو به هویت کمال را شناسایی کنند.
وی در ادامه گفت : با شناسایی مالک خودرو دستور دستگیری وی توسط بازپرس پرونده کمال در مخفیگاهش در حوالی خیابان آزادی دستگیر و در همان بدو دستگیری اعلام کرد، خودرواش در اختیار شخصی به نام سیامک می باشد.
برجی بیان داشت: با سرنخ های بدست آمده در مرحله دیگری از تحقیقات پلیسی، سیامک در محله دارآباد تهران دستگیر و به پایگاه چهارم پلیس آگاهی انتقال یافت و متهم پس از مواجهه حضوری با شاکی لب به اعتراف گشود و اعلام داشت ، به همراه یک از دوستانم به نام اشکان سرقت ها را انجام داده است.
سرپرست پایگاه چهارم پلیس آگاهی در پایان با اشاره به اینکه دستگیری متهم دوم پرونده در دستور کار قرار دارد، و کشف جرئیات پرونده کماکان ادامه دارد، گفت : متهم با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟