بازداشت شرور معروف سیستان و بلوچستان

اراذل و اوباش / به گزراش رکنا، سردار احمد طاهری جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: در پی دریافت گزارشی از شهروندان شهرستان فنوج مبنی بر اینکه فردی با اقدامات شرارت آمیز خود و با ایجاد ناامنی‌های متعدد، موجبات سلب آرامش و آسایش عمومی مردم را در شهرستان بر هم زده است، پیگیری و رسیدگی به موضوع برای شناسایی و دستگیری این شرور توسط پلیس آغاز شد.

او بیان داشت:با اقدامات گسترده اطلاعاتی و سرنخ‌های موجود از حضور او در سطح شهر نهایتا وی در یک اقدام ضربتی و غافلگیرانه با هماهنگی قضائی در مخفیگاهش در یکی از مناطق شهر فنوج دستگیر شد.

"سردار طاهری" افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح سرد و یک عدد اسپری فلفل، کشف شد.

پایان قدرت نمایی شرور سابقه دار در فنوج

این مقام ارشد انتظامی در استان بیان کرد: حمل سلاح گرم، تیراندازی به سمت مامورین، سرپیچی و تمرد از قانون، درگیری‌های منجر به جرح شهروندان، از جمله شرارت‌های این متهم است که در دستگاه‌های قضائی و امنیتی به ثبت رسیده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه متهم به مراجع قضائی معرفی شد، به مخلان نظم و امنیت عمومی که بخواهند با قدرت نمایی و حرکات غیر متعارف آرامش عمومی شهروندان را خدشه دار نمایند، هشدار داد: پلیس اجازه نخواهد افرادشرور و اوباش با قدرت پوشالی و کذایی خود، امنیت و آرامش شهروندان را مختل و سلب نمایند و با شدت با این افراد برخورد می‌کند.

سردار طاهری در پایان بر ادامه همکاری و تعامل مردم با پلیس تاکید و تصریح کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه حرکات غیر متعارف از سوی افراد مخل نظم و امنیت عمومی مراتب را با مرکزفوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

متهم دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟