دسیسه شوم یک زن آبادانی برای جای اش! /  لیلی در میهمانی دست به کار شد

عامل اصلی سرقت به عنف طلاجات در آبادان دستگیر شد.

به گزارش رکنا ، در پی وقوع یک فقره سرقت به عنف منزل روز سه شنبه هفته گذشته در شهرستان آبادان بلافاصله مامورین کلانتری ۱۱ولیعصر به محل اعزام شدند.

شاکی که زن 45ساله بود اظهار داشت همسرم درخانه نبود و جاری ام که 27سال دارد و میهمان مان بود در خانه بودیم که یکدفعه 2 نفر ناشناس با صورت پوشیده شده با در دست داستن چاقو وارد خانه مان شدند.

آنها با تهدید و زور  طلاهایم را به سرقت بردند زن میانسال گفت : جاری ام  در زمان سرقت از ترس داخل سرویس بهداشتی مخفی شد .

زن معتاد طلاهای جاری خود را به سرقت برد

مأمورین در تحقیقات از جاری زن مالباخته به نام لیلی که میهمان شان بود متوجه شدند که وی معتاد است و پس از سال ها به بهانه سرکشی به خانه جاری اش آمده و باتوجه به اینکه وی در صحنه سرقت بسیار مشکوک عمل کرده بود واظهارات ضد و نقیض داشته توسط مامورین کلانتری ۱۱به اداره پلیس آگاهی آبادان انتقال و در بازجویی های فنی به طراحی سرقت از هم عروسش اعتراف کرد و پس از اینکه جزئیات سرقت را تعریف کرد باحکم مقام قضایی روانه زندان شد.

گفتنی است شاکی جهت حفظ آبرو خویش از ادامه پرونده امتناع ورزید و تلاش برای دستگیری 2 همدست جاری زن مالباخته در دستور کار مأمورین مبارزه با سرقت های خشن پلیس آگاهی آبادان قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

 

آیا این خبر مفید بود؟