عاقبت قاتل شهید هادی رئیسی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر + عکس

به گزارش رکنا، عبدالرضا ناظری" گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "فهرج" با اقدامات اطلاعاتی از عبور محموله سنگینی از مواد افیونی از شهرستان "فهرج" مطلع و موضوع را دستور کار خود قرار دادند.

وی گفت: ماموران در روستای "علی آباد چاهدگال" به یک دستگاه خودرو نیسان برخورد و با سرنشینان مسلح آن درگیر شدند که متاسفانه ستوانیکم "هادی رئیسی" رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "فهرج" در این درگیری به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

سردار ناظری با بیان اینکه خودرو اشرار از محل درگیری متواری شد اما با سرعت عمل و هوشیاری ماموران پلیس در کمتر از یک ساعت خودور مذکور توقیف و قاتل مسلح دستگیر شد.

کشف محموله مواد مخدر در فهرج

وی با اشاره به کشف ۲ قبضه سلاح ممنوعه و مقادیر زیادی مهمات در این عملیات تصریح کرد: ماموران در بازرسی از خودرو ۴۴۳ کیلو و ۸۰۳ گرم تریاک، ۱۱۹ کیلو و ۴۰۱ گرم حشیش، ۱۵ کیلوگرم شیشه و ۱۱ کیلو و ۳۲۰ گرم هروئین را کشف کردند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان کرمان در پایان بیان داشت: پلیس کرمان با شهادت فرزندان سبز قامتش قد خم نمی کند بلکه قوی تر می شود و با تمام توان با قاچاقچیان مواد افیونی مقابله می‌کند.

شهادت یک رئیس پلیس در فهرج / هادی رئیسی چگونه شهید شد ؟!

ستوان یکم "هادی رئیسی" رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فهرج در درگیری با سوداگران مرگ در بخش نگین کویر "فهرج" محدوده روستای "علی آباد چاهدگال" مجروح و به بیمارستان منتقل اما به علت شدت جراحات وارده به فیض شهادت نائل آمد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟