مرد زنجانی زنش را به قتل رساند و فرار کرد / علت چه بود؟

به گزارش رکنا، سرهنگ جعفر رحمتی اظهار کرد: در منطقه فرودگاه زنجان، پس از بروز بحث کلامی بین یک زوج زنجانی که هر دو حدودا ۴۰ ساله بودند، خشونت کلامی به خشونت فیزیکی تبدیل شده و این زوج نتوانستند رفتار یکدیگر را تحمل کنند.

وی با بیان اینکه دو سال از زندگی مشترک این زوج سپری شده بود، افزود: متاسفانه پس از بروز خشونت فیزیکی، مرد با خفه کردن همسرش مرتکب قتل شده و پس از ارتکاب جرم به محل نامعلومی متواری شده و هنوز دستگیر نشده است.

قتل پایان تلخ خشونت کلامی بین یک زوج زنجانی

این مسئول از تدوام پیگیری‌ها برای دستگیری قاتل خبر داد و تصریح کرد: داده‌هایی در دست است که قتل زن، منتسب به همسر وی بوده و پلیس در پی دستگیری متهم است.

رئیس پلیس آگاهی زنجان با اشاره به اینکه از آغاز سال تاکنون ۷ فقره قتل در زنجان رخ داده است، ادامه داد: به غیر از این مورد بقیه موارد قتل کشف شده است.

رحمتی از شهروندان خواست تا در مشاجره‌های لفظی چه در خانواده و چه در سطح جامعه خونسردی خود را حفظ کرده و از تداوم آن بپرهیزند؛ چراکه خشونت کلامی به راحتی می‌تواند تبدیل به خشونت فیزیکی و انجام اقداماتی شود که به هیچوجه قابل جبران‌پذیر نیست.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟