تک نسخه 10 میلیونی مطب خانگی مرد همدانی

به گزارش رکنا، مدیر نظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان از بازداشت فردی خبر داد که بر اساس شکایت یکی از شهروندان مدعی بود که بیماری‌های عفونی و مزمن را درمان می‌کند.

محمد کریمی امروز از بازداشت یک پزشک قلابی در همدان خبر داد و اظهار کرد: یک فرد در منزل مسکونی خود اقدام به پذیرش، معاینه و درمان مراجعین می‌کرد که با پیگیری‌های صورت گرفته بازداشت شد.

وی با بیان اینکه این پزشک قلابی طب سنتی با طبابت بیماران و با تجویز گیاهان دارویی، مبالغ زیادی از شهروندان دریافت می‌کرد گفت: او برای درمان بیماری عفونی هیدرآدنیت چرکی فرد شاکی ۱۰۰ میلیون ریال دریافت کرده بود.

پزشک قلابی در همدان دستگیر شد

مدیر نظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه صلاحیت حرفه‌ای پزشکان از طریق سازمان نظام پزشکی تأیید می‌شود عنوان کرد: چنانچه همشهریان از این متهم که در میدان شاهد ۱۲ متری ولایت اقدام به طبابت می‌کرد شکایتی دال بر درمان غیر قانونی دارند و مورد سوء استفاده مالی قرار گرفته‌اند با ارائه مستندات به معاونت درمان مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: شاکیان می‌توانند به چهار راه خواجه رشید ساختمان شماره دو معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بخش مدیریت نظارت بر درمان مراجعه کنند تا به امور آنها رسیدگی شود.

کریمی از هموطنان خواست برای دریافت خدمات پزشکی به مراکز مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مراجعه و هرگونه موارد مشکوک را از طریق مراجع مربوطه یعنی دانشگاه علوم پزشکی و نظام پزشکی پیگیری کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟