عربده‌های اراذل دهقان ویلای کرج خاموش شد

به گزارش رکنا، سرهنگ محمد معظمی گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر ایجاد مزاحمت و برهم زدن نظم عمومی از سوی فردی در منطقه دهقان ویلای کرج بلافاصله ماموران کلانتری ۴۶ دهقان ویلا به محل مورد نظر اعزام شدند.

او افزود: ماموران پس از حضور در محل مشاهده کردند که فردی که حالت عادی ندارد با در دست داشتن یک قبضه چاقو، با عربده کشی، نظم عمومی را برهم زده و باعث ایجاد رعب و وحشت برای اهالی منطقه دهقان ویلا شده است.

سرهنگ معظمی گودرزی گفت: ماموران بلافاصله وارد عمل شده و پس از متفرق کردن مردم با به کارگیری شگرد‌های پلیسی نامبرده را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

او افزود: متهم که از اوباش سابقه دار است و تا کنون چندین بار به جرم شرارت، درگیری، استفاده از سلاح سرد و برهم زدن نظم عمومی روانه زندان شده است پس از تحقیقات مقدماتی برای تکمیل پرونده به پلیس امنیت عمومی استان البرز منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج با اشاره به مطالبه مردم در راستای تشدید مقابله با اراذل و اوباش گفت: این موضوع همواره در دستور کار پلیس است و به هیچ فردی اجازه عربده کشی و تعدی به حقوق مردم را نمی‌دهیم و با اقتدار با قانون شکنان برخورد می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟