بازار سیاه عجیب یک دزد در تهران / هر برگ چک میلیونی فروخته می شد + عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "بهزاد اختیاری" رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران گفت: نخستین روز فروردین ماه شخصی با تماس با مرکز فوریت های پلیس 110 اعلام داشتند، مغازه خواربارفروشی اش واقع در آدرس سیمون بولیوار مورد سرقت واقع شده و اموالی از قبیل انواع سیگار، چای، شامپو خارجی، ادکلن، زعفران و دسته چک وی به سرقت رفته است.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران افزود: گزارش ماموران کلانتری پس از ثبت شکایت مال باخته به دادسرای ناحیه 5 تهران ارسال و به دستور شعبه پنجم بازپرسی پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت اماکن پایگاه دوم قرار می گیرد.

این مقام انتظامی بیان داشت: کارآگاهان با شروع تحقیقات متوجه می شوند تعدادی از چک های مسروقه به چند بانک ارائه شده که با اقدام به موقع و رد گیری واگذارنده چک ها مشخص می شود شخصی به نام نوید چک های مسروقه را می فروخته و بابت هر فقره چک مبلغ 40 میلیون ریال دریافت کرده است.

کارآگاه اختیاری در ادامه گفت: با تجمیع سرنخ های بدست آمده تحقیقات کارآگاهان به ثمر می نشیند و مخفیگاه نوید به عنوان متهم اصلی شناسایی و با هماهنگی های قضائی نوید در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال می یابد.

وی افزود: نوید پس از دستگیری ضمن قبول بزه انتسابی اظهار داشت، برای تامین مخارج زندگی ام سرقت کرده ام و پس از انجام جرم هر برگ از چک های مال باخته را 4 میلیون تومان فروختم که از مجموع فروش اموال حدود 300 میلیون تومان بدست آوردم.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی در پایان گفت: با اعتراف صریح نوید به جرم سرقت و فروش اموال مسروقه پرونده به دادسرای مربوطه ارسال و با دستور بازپرس پرونده و با صدور قرار قانونی مناسب متهم برای کشف زوایای پنهان پرونده و دستگیری مالخران در اختیار پلیس آگاهی می باشد .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟