پولدار شدن عجیب 2 زن اردبیلی / یک مرد به حساب آنها پول می ریخت

رییس پلیس فتا استان اردبیل از شناسایی یک مرد و 2 زن که در زمینه قمار و شرط‌بندی آنلاین فعالیت می‌کردند، خبر داد و گفت: متهمان در این خصوص حقوق ماهیانه دریافت می‌کردند.

به گزارش رکنا، سرهنگ علی قهرمان طالع افزود: در پی رصد سایت‌های قمار و شرط‌بندی آنلاین در فضای مجازی، کارآگاهان با چندین صفحه‌ فعال روبرو شده و شروع به بررسی و جمع‌آوری سرنخ‌های موجود کردند و پس از بررسی‌های فنی و جمع‌آوری سرنخ‌های به ‌دست ‌آمده یک مرد و 2 زن فعال در این حوزه را شناسایی و به پلیس فتا دعوت کردند.

وی اضافه کرد: در بازجویی‌های اولیه متهم مرد اعتراف کرد که در قبال تبلیغ سایت‌های قمار آنلاین ماهیانه یک ‌میلیون تومان دریافت می‌کرده و متهمان خانم نیز اعتراف کردند فریب شخصی را خورده‌اند که با وی در شبکه اجتماعی اینستاگرام آشنا شده و در قبال دریافت حقوق ماهیانه کلیه اطلاعات حساب بانکی خود را در اختیار وی قرار داده‌اند.

وی گفت: کاربران باید دقت داشته باشند که طبق ماده ۷۱۰ قانون مجازات اسلامی اجاره دادن کارت بانکی برای گردانندگان سایت‌های قمار جرم بوده و پیگرد قانونی دارد، بهتر است برای فعالیت در فضای مجازی به دنبال کسب‌وکارهای قانونی رفته و از عضویت در این‌گونه باندها جدا خودداری نمایند.

3 متهم قمار و شرط‌بندی آنلاین در اردبیل شناسایی شدند

کاربران می‌توانند هرگونه صفحه مجرمانه را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir اعلام کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟