دزد جسور نتوانست فرار کند / تعقیب و گریز خیابانی در تهران

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "سعدالله گزافی" رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران گفت: ساعت 2 بامداد 7 شهریورماه کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی هنگام انجام ماموریت در محدوده تهران پارس به یک دستگاه خودروی پراید دارای راننده مظنون می شوند.

شلیک هوایی در تعقیب و گریز پلیسی

وی افزود : کارآگاهان با استعلام از مرکز فرماندهی و کنترل پلیس آگاهی متوجه می شوند خودرو روز قبل در محدوده کلانتری 156 افسریه سرقت شده است که با نزدیک شدن به خودرو راننده پراید مسروقه به محض رویت خودروی پلیس از محل متواری می شود.

سرهنگ گزافی بیان داشت: متهم با انجام حرکات مخاطره آمیز باعث ایجاد رعب و وحشت بین شهروندان می شود که افسراکیپ با شلیک تیر هوایی اخطارهای لازم را به راننده متواری می دهد که پس از طی مسافتی بدلیل عدم توجه متهم به دستور های پلیس افسراکیپ لاستیک خودروی پراید را مورد اصابت گلوله قرار داده و باعث توقف خودرو می شود.

این مقام انتظامی بیان داشت: با عکس العمل سریع اعضای اکیپ متهم که قصد فرار به صورت پیاده را داشت دستگیر می شود.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی در پایان گفت: با دستگیری متهم که خود را مهیار معرفی می کرد مشخص شد سرقت را خودش انجام داده است که متهم به همراه گزارش اولیه برای رسیدگی قضائی تحویل اداره دوم پلیس آگاهی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟