عملیات هالیوودی تکاوران پلیس در نخلستان های خاش / ماجرا چه بود؟

به گزارش رکنا، سردار "محمد قنبری گفت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان "ایرانشهر" با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به سرنخ‌هایی از جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر توسط اعضای یک باند حرفه‌ای قاچاق از شهرستان "خاش"به حوزه شهرستان "ایرانشهر" دست یافتند.

او افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "ایرانشهر" پس از چند روز کار گسترده اطلاعاتی با رصد منطقه، عصر روز گذشته اعضای این باند مسلح را که با ۳ دستگاه پژو ۴۰۵ در حال جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی در یکی از محور‌های فرعی "خاش" به "ایرانشهر" بودند، شناسایی کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین مأموران، با عوامل انتظامی درگیر و پس از مواجه شدن با آتش پر حجم تکاوران پلیس مجبور به رها کردن خودرو‌ها و فرار به سمت نخلستان‌های اطراف شدند.

2 سوداگر مرگ در ایرانشهر دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: در نهایت با عکس العمل سریع تکاوران پلیس ۲ نفر از سوداگران مرگ دستگیر و در بازرسی از خودرو‌های توقیفی از آنها، یک تن و ۸۰ کیلو و ۹۵۰ گرم مواد افیونی، شامل ۹۹۳ کیلو و ۹۵۰ گرم تریاک و ۸۷ کیلو شیشه به همراه ۲ قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات جنگی کشف شد.

سردار قنبری در خاتمه با اشاره به معرفی متهمان دستگیر شده به مراجع قضائی، بر عزم جدی پلیس در برخورد با سوداگران مرگ تأکید کرد و از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در اختیار نیروی انتظامی قرار دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟