زنان و دختران مهابادی از این مرد شیطان صفت می ترسیدند

 پلیس در اعلام مهم‌ترین حوادث 24 ساعت گذشته از شناسایی و دستگیری عاملان انتشار تصاویر زنان و دختران در فضای مجازی خبر داد این در حالی است که متهمان هدف خود از این اقدام را تفریح و سرگرمی اعلام کردند.

به گزارش رکنا ، سرهنگ اکبر نصرتی رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌غربی افزود: کارشناسان پلیس فتا شهرستان مهاباد با رصد و پایش مستمر فضای مجازی اقدام به شناسایی کانالی در شبکه اجتماعی تلگرام کردند که با بارگزاری تصاویر شخصی از زنان و دختران باعث ترویج بی‌بند و باری و آبروریزی خانوداه‌ها می شدند.

وی از دستگیری دو نفر متهم با هماهنگی مراجع قضایی خبر داد و گفت: در روند رسیدگی به پرونده، متهمین مورد نظر با مشاهده مستندات کافی لب به اعتراف گشودند و هدف خود از این اقدام را تفریح و سرگرمی اعلام کردند.

سرهنگ نصرتی با اشاره به اینکه هر گونه آبروریزی و مزاحمت برای دیگران در فضای مجازی جرم می‌باشد، گفت: پلیس با افرادی که موجب هتک ‌حیثیت و ترویج بی‌بند و باری در فضای مجازی شوند، بطور جد و برابر قانون برخورد خواهد کرد.

وی ادامه داد: شهروندان جهت پیشگیری از افتادن در دام اینگونه مجرمین سایبری باید آگاهانه در فضای مجازی فعالیت کنند و به هیچ عنوان تصاویر شخصی خود را که می‌تواند زمینه‌ای برای سوء‌استفاده دیگران باشد، در فضای مجازی به خصوص شبکه‌های اجتماعی بارگزاری نکنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟