ریحانه دزد طلایی خانه های اعیانی شرق تهران بود

 جانشین پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران از دستگیری ی نظافچی منزل خبر داد و گفت: متهم از منزل شاکی یک میلیارد ریال وجوه نقد و طلاجات سرقت کرده بود.

به گزارش رکنا ،  سرهنگ کارآگاه "مسعود برجی" گفت: دهم خرداد ماه شخصی به کلانتری 147 گلبرگ مراجعه و ماموران کلانتری را در جریان وقوع سرقت منزلش قرار می دهد. پرونده تشکیل شده با دستور قضائی برای رسیدگی تخصصی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی ارجاع و تیمی از کارآگاهان مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند.

جانشین پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت توضیح داد: شاکی اظهار داشت: طلا و جواهرات همسرم را برای نگهداری در بالای قفسه های کتابخانه مخفی کرده بودم که چند وقت پیش به آنها نیاز پیدا کردم و متوجه شدم جعبه ای که حاوی طلا و جواهرات بوده سرقت شده است .

این مقام انتظامی افزود : با توجه به اظهارات شاکی کارآگاهان به محل وقوع جرم رفته و با بررسی صحنه وقوع جرم متوجه می شوند سرقت داخلی بوده و سارق به محل اشرافیت کاملی داشته است .

وی تصریح کرد: شاکی دوباره برای تحقیقات به پلیس آگاهی دعوت که در اظهارت جدید خود اعلام کرد، غیر از من و همسرم کسی به کتابخانه تردد نداشته و فقط خانمی به نام ریحانه به عنوان نظافتچی ماهانه دوبار به خانه ما رفت و آمد دارد .

این مقام پلیسی، با بیان اینکه هویت نظافتچی منزل شناسایی شد، ادامه داد: نظافتچی منزل با هماهنگی های قضائی دستگیر و برای ادامه تحقیقات پلیسی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی انتقال یافت.

ریحانه سارق یک میلیاردی طلای زن تهرانی بود

سرهنگ برجی در خصوص اعتراف متهم توضیح داد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی به سرقت کلیه طلاجات و وجوه نقد در مجموع به ارزش یک میلیارد ریال از منزل شاکی اعتراف و اقرار داشت، وجوه نقد را خرج کردم، اما طلاجات نزد خودم می باشد که در گام بعدی از تحقیقات پلیسی کلیه طلاها کشف و به مالباخته تحویل شد.

جانشین پایگاه چهارم پلیس آگاهی در پایان گفت : با توجه به اعتراف صریح متهم به بزه انتسابی و کشف اموال مسروقه پرونده به دادسرا ارسال و متهم با قرار تامین مناسب روانه زندان شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟