4 نقاب دار یزدی 40 خودرو را له و لورده کردند / نیمه شب همه وحشت کردند

به گزارش رکنا ،  فرمانده انتظامی استان گفت: ماموران پلیس در عملیاتی ضربتی، 4 نفر از اراذل و اوباش و عاملان تخریب شیشه های بیش از 40 دستگاه خودروی شهروندان را در کمتر از 12 ساعت دستگیر کردند.

سردار "عباسعلی بهدانی فرد" در تشریح جزئیات این خبر گفت: با توجه به شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر تخریب شیشه های خودرو پارک شده در کنار خیابان و با توجه به حساسیت موضوع بررسی علل و عوامل این تخریب و دستگیری عاملان آن در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سردار بهدانی فرد افزود: با تحقیقات ماموران پلیس محرز شد، 4 نفر با 2 دستگاه موتورسیکلت با پوشاندن سر و صورت خود در نیمه های شب شیشه های تعداد زیادی از خودروهای شهروندان را که در محلات "نواب صفوی"، "حسن آباد"، "اکرمیه"، "شیخداد" و ... کنار کوچه و خیابان پارک بوده تخریب کرده اند.

دستگیری عاملان تخریب 40 خودرو در یزد

فرمانده انتظامی استان یزد ضمن اشاره به کار اطلاعاتی گسترده پلیس خاطرنشان کرد: ماموران پلیس شهرستان یزد با بازنگری محل های تخریب و همچنین کار لحظه به لحظه اطلاعاتی و میدانی، موفق شدند متهمان را شناسایی و شب گذشته در کمتر از 12 ساعت پس از وقوع این حادثه، هر 4 نفر از عاملان تخریب را در مخفیگاهشان در یک منزل مسکونی در شهر یزد دستگیر کنند.

بهدانی فرد ادامه داد: مجرمان دستگیر شده که از اراذل و اوباش هستند در بازجویی های پلیس به تخریب شیشه های بیش از 40 دستگاه از خودروهای شهروندان اعتراف کردند و با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضائی شدند.

رئیس پلیس استان یزد با بیان اینکه انگیزه این افراد از این اقدام وقیحانه در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: ماموران زبده و با تجربه پلیس استان یزد با استفاده از تکنولوژی های روز و همچنین با همراهی و مشارکت مردم، عاملان این تخریب را در کمترین زمان ممکن دستگیر کردند که این مهم رضایت مندی شهروندان از عملکرد پلیس را به همراه داشت.

این مقام ارشد انتظامی ضمن هشدار به اراذل و اوباش و مجرمانی که قصد ایجاد ناامنی در سطح شهر را دارند، تصریح کرد: پلیس با حمایت و پشتیبانی دستگاه قضا و با اشراف اطلاعاتی با هرگونه ناامنی برخورد خواهد کرد و دستگیری مجرمانی که احساس امنیت مردم را به خطر می اندازند از ماموریت های اصلی ناجا استبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟