قتل یک مرد در مقابل خانه اش در بافت کرمان

به گزارش رکنا ، سرهنگ نبی الله میرافضلی، فرمانده انتظامی شهرستان بافت گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد چاقو خوردگی منجر به قتل در یکی از محلات شهر بافت، بلافاصله ماموران در محل حاضر شدند.

او افزود: ماموران در بررسی‌های اولیه مشاهده کردند فردی ۵۱ ساله در جلوی منزلش از ناحیه سینه و شکم مورد اصابت چاقو قرار گرفته و به سختی نفس می‌کشد که بلافاصله با هماهنگی اورژانس ۱۱۵ فرد مجروح به بیمارستان منتقل می‌شود.

فرد مجروح حین انتقال به بیمارستان فوت کرد

سرهنگ"میرافضلی"با اشاره به اینکه فرد مجروح حین انتقال به بیمارستان فوت کرد، افزود: در این رابطه با حضور سریع چند تیم از پلیس‌های تخصصی و بررسی تصاویر دوربین‌های مدار بسته محل حادثه، فرد قاتل شناسایی و لحظاتی بعد در یک نقطه دیگر شهر دستگیر شد.

فرمانده انتظامی"بافت" با اشاره به اعتراف قاتل به انجام قتل به انگیزه اختلاف ملکی بیان کرد: داشتن هرگونه اختلاف با دیگران هیچگاه دلیل موجهی برای افزایش تنش و ایجاد زمینه‌های درگیری با افراد نیست چراکه در این صورت ممکن است فرد به سبب عصبانیت لحظه‌ای دست به اینگونه اقدامات مجرمانه و جبران ناپذیر بزند و علاوه بر گرفتن حق حیات از دیگری خود را نیز برای تمام عمر گرفتار زندان و دیگر مجازات‌های سنگین اینگونه جرائم کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟