دزد ماشین لاکچری پشت چراغ قرمز  دستگیر شد + عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "محمود مالمیر" رییس کلانتری 150 تهرانسر گفت: شامگاه 24 تیرماه عوامل گشت کلانتری 150 تهرانسر در یکی از بلوارهای اصلی این منطقه در حال گشت زنی بودند که به دستگاه خودروی مزدا3 سفیدرنگ مشکوک می شوند.

دستگیری سارق در حال زاغ زنی

وی با اشاره به اینکه و با استعلامی که از سامانه می‌گیرند متوجه می شوند که این خودرو دو شب پیش از محله مهرآباد به سرقت رفته است، اظهار داشت: راننده خودرو که در حال زاغ زدن خودروهای پارک شده بود، به محض مشاهده ماموران، سوار خودروی مزدا3 شده و قصد فرار را داشت که عوامل گشت کلانتری 150 تهرانسر، بلافاصله وارد عمل می‌شوند.

تعقیب و گریز سارق مزدا سوار

این مقام انتظامی عنوان کرد: ماموران دستور ایست و توقف خودرو را اعلام می کنند که سارق بدون توجه به فرمان های پلیسی به مسیر خود ادامه و عملیات تعقیب و گریز متهم آغاز می شود.

رئیس کلانتری 150 تهرانسر با بیان اینکه ماموران کلانتری پس از مدتی تعقیب و گریز موفق شدند سارق را که در یکی از چهارراه‌ها پشت چراغ قرمز مانده بود، دستگیر کنند، افزود: در بازرسی از داخل خود 5 دستگاه ضبط و باند کشف و متهم به جرم ارتکابی اعتراف کرد.

وی افزود : متهم درکلانتری به 10 فقره سرقت اعتراف و اظهار داشت اموال سرقتی را به صورت اینترنتی در فضای مجازی با قیمت کمتری فروخته است.

سرهنگ مالمیر عنوان کرد: با تکمیل پرونده متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟