راز مرگ  شکیبا زحمتکش فاش شد /  ماجرای ختنه، کودک همسری و خودکشی زن جوان + فیلم و عکس ها
حجم ویدیو: 37.44M | مدت زمان ویدیو: 00:04:24

مادر شکیبا زحمتکش زن جوان کرمانشاهی که پس از مرگ دخترش به خاطر شایعات زیاد در اینستاگرام آزرده خاطر شده است به خبرنگار رکنا گفت: دخترم 19 تیرماه سال 99 پس از خوردن هم زمان 2 قرص خواب آور جانش را از دست داد.

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، پس از مرگ شکیبا زحمتکش شایعه های زیادی در فضای مجازی منتشر شده است که مرگ این زن کرمانشاهی را ناشی از کودک همسری ، ختنه و خودکشی در سن 17 ساله نسبت داده شده است.

مادر شکیبا زحمتکش در این گفت و گو، تمام این شایعه و ادعا را رد کرد و در خصوص مرگ دخترش گفت : دخترم 17 ساله نیست ، خودکشی در کار نبوده و به مرگ طبیعی جانش را از دست داده است ، شکیبا زحمتکش متولد سال 75 بوده و در تیر ماه سال 99 به خاطر مصرف قرص آلپرازولام در بیمارستان جوان مرگ شد. من تمامی شایعاتی که برای دخترم به وجود آمده را رد می کنم و در حال رسیدگی و شکایت از عاملان این اخبار کذب هستم.

خودکشی دختر کرمانشاهی به خاطر فقر ؟!

مادر دختر کرمانشاهی در خصوص چگونگی مرگ شکیبا زحمتکش به رکنا گفت : دختر من افسردگی بسیار شدیدی داشت ، وقتی که حامله بود ما متوجه شدیم شوهرش معتاد است ، دخترم پشت بخاری خانه اش قرص متادون دید و به خاطر این شوک بزرگ دچار افسردگی شد. شکیبا 2 سال پیش از همسرش جدا شد و من برایش خانه گرفتم چون برایش سخت بود که با ناپدری زندگی کند. 15 میلیون تومان پول جمع کردیم و با 30 میلیون تومان برایش خانه گرفتیم . دختر من خودکشی نکرده است طبق گواهی پزشکی قانونی و مدارک بیمارستان شکیبا زحمتکش افسردگی شدیدی داشته و خودکشی در کار نبوده است ، دختر من زمانی که ازدواج کرد جهیزیه خوبی داشت پس مشکل فقر و تنگدستی هم در کار نبود.

مادر داغدیده در ادامه صحبت هایش گفت : شکیبا به خاطر افسردگی قرص خواب آور خورد . ساعت 12:20 دقیقه به دخترم زنگ زدم قبل از اینکه با او صحبت کنم خواستم که صدای نوه ام را اول بشنوم بعد این که با نیکا صحبت کردم و خیالم راحت شد با شکیبا صحبت کردم از او پرسیدم چیکار میکنی ؟ بیدار نشدی ؟ شکیبا به من گفت که دو تا قرص آلپرازولام خورده است. من به او گفتم که اشتباه کرده و برایش خوب نیست و مانند سم است اما شکیبا در جوابم گفت دوباره افسردگی به سراغش آمده دو شب است خواب ندارد .

آن شب افسانه دوست صمیمی شکیبا کنارش بود از او خواستم تا مراقبش باشد ، من خودم در بیمارستان امام خمینی کرمانشاه در بخش مسمومیت کار می کردم و موارد پزشکی را بلد بودم ، به افسانه دوست شکیبا گفتم که هر خبری شد به من بگو و تقریبا بعد از یک ساعت دوستش با من تماس گرفت و گفت شکیبا به شدت خروپف می کند از ترس جیغی کشیدم و گفتم فورا به اورژانس زنگ بزند زمانی که پزشکان بالای سرش آمدند از آنها پرسیدم که دخترم تشنج کرده یا نه ؟ به من گفتند تشنج کرده از پزشکان خواستم تا نبضش را بگیرند و نفس مصنوعی بدهند . شکیبا تا زمانی که به بیمارستان برسد زنده بود در آن جا هرچه پزشکان تلاش کردند تا دخترم را احیا کنند شکیبا به زندگی برنگشت ، پزشکی قانونی به من گفت دخترم خودکشی نکرده است ، قرص زیادی هم نخورده فقط چون قرص خواب آور با دوز بالا خورده است مویرگ های مغزش پاره شده است وجانش را از دست داده است. دختر من پدر داشت اما شکیبا را یتیم بزرگش کردم ، خودکشی در کار نبوده است فقر و تنگدستی هم نبوده است فقط به خاطر قرص خواب آور جوان مرگ شده است.

مرگ تلخ شکیبا زحمتکش به خاطر قرص آرامبخش

وی در ادامه سوالات خبرنگار رکنا مبنی بر حضانت دختر شکیبا زحمتکش گفت : حضانت نیکا با من است ، پدرش حضانت او را به من داده اما اگر من و دخترم فقیر و تنگ دست بودیم چطوری شکیبا توانست بینی اش را عمل کند ؟ چطوری توانست برای خودش طلا و زیورآلات داشته باشد ؟ شایعاتی که درباره دخترم پخش شده صحیح نیست و من از پلیس فتا پیگیر این شایعات هستم.

تصمیم به خودکشی به خاطر مشکلات روحی و روانی

فریبا زحمتکش در پایان و در پاسخ به سوال رکنا درباره علت طلاق شکیبا زحمتکش گفت : دختر من خیلی دوست داشت شوهرش مواد را ترک کند همسرش را خیلی دوست داشت و حتی می خواست که بعد از ترک دوباره زندگی کند ولی اجل مهلت نداد و همسر سابقش هم تصمیمی برای ترک مواد نگرفت که دوباره باهم زندگی کنند. شکیبا حتی بعد از طلاق هم خواستگار زیاد داشت اما نمی خواست مجدد ازدواج کند دوست نداشت دخترش با ناپدری بزرگ شود دختر من به زندگی و آینده اش امیدوار بود و خودکشی نکرد  من از تمامی کسانی که با شایعات به دخترم اهانت کردند، شکایت می کنم و پیگیر این ماجرا هستم، پیج اینستاگرامی که ادمینش در ترکیه است یکی از عاملان پخش اخبار کذب است که از طریق پلیس فتا و اینترپل به آن رسیدگی می کنم.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟