خبر خوش در روز تولد امام رضا (ع) برای یک اعدامی اراکی

به گزارش رکنا، در آستانه سالروز ولادت امام رضا (ع) کاروان خادمان حرم امام رضا (ع) با عنوان "کاروان زیر سایه خورشید" وارد اراک شدند و با پادرمیانی و صحبت با خانواده مقتول جوان اراکی را از پای چوبه دار نجات دادند.

رئیس کل دادگستری استان در حاشیه این مراسم گفت: در این مراسم با حضور خادمان حرم مطهر امام رضا علیه السلام از خانواده مقتول که به قاتل بدون هیچ چشمداشت رضایت دادند قدردانی شد.

حجت‌الاسلام موسوی با بیان اینکه این اولین مصالحه امسال است که با روز میلاد امام رضا علیه السلام مصادف شده است افزود: سال گذشته ۱۶ فقره پرونده قتل در استان مرکزی به مصالحه ختم شده است.

با پادرمیانی خادمان حرم رضوی جوان اراکی از قصاص نجات یافت

او از معتمدین و ریش سفیدان خواست در امر مصالحه پیش قدم باشند و کارکنان دادگستری را در این امر خیر یاری کنند.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی در پایان عنوان کرد: ۲۷ درصد از پرونده‌های ورودی شورای حل اختلاف به مصالحه و سازش ختم شده است.

کاروان خادمان امام رضا (ع) با عنوان "کاروان زیر سایه خورشید" از هفتم تیرماه به مناسبت دهه کرامت وارد استان مرکزی شد و شهرستان زرندیه را به عنوان اولین منزلگاه خود انتخاب کرد و این شهرستان را معطر به عطر حرم مطهر رضوی کردند و بعد از این شهرستان به شهر‌های دیگر استان مرکزی هم سفر کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟