پایان خط خط بازی های گنده لات شمال تهران در اینستاگرام

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "علی محمدی" رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: در پی اعلام مرکز اطلاعات فضای مجازی پلیس امنیت عمومی پایتخت مبنی بر اینکه فردی در پیج اینستاگرامی خود تصاویری از قدرت نمایی خود و تبلیغات غیر مجاز بارگذاری و انتشار می کند، رسیدگی به موضوع در دستور کار تیمی از ماموران پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

دستگیری شرور اینستاگرامی

این مقام انتظامی افزود: با رصد های اطلاعاتی مخفیگاه، مشخصات و هویت اصلی گرداننده این صفحات،در حوالی شمال غرب تهران شناسایی شد.

سرهنگ محمدی با اشاره به اینکه دستور دستگیری متهم از مرجع قضائی اخذ شد، اظهار داشت: روز گذشته 9 تیر ماه در یک عملیات پلیسی، مأموان این پایگاه موفق شدند متهم را در مخفیگاهش دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران انتقال دهند.

وی با اشاره به اینکه متهم در بازجویی های پلیسی به کسب درآمد نامشروع و دریافت مبالغ هنگف از طریق تبلیغات غیرقانونی در فضای مجازی و شبکه اجتماعی اینستاگرامی اقرار کرد، اضافه کرد:متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضائی شد.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت خاطر نشان کرد: پلیس با رصد مستمر فضای مجازی با مجرمان و افرادی که بخواهند چه در این فضا و چه در فضای حقیقی نظم و امنیت عمومی را مختل کنند برابر قانون به شدت برخورد می کند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟