چهره غیرعادی راننده راز مخوفش را فاش کرد / پلیس تهران چه دید

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "القاصی مهر" با اشاره به اینکه گشت انتظامی یگان امداد پلیس پایتخت به طور شبانه روزی با گشت زنی های هدفمند در تامین امنیت شهروندان اهتمام دارند، گفت: از جمله ماموریت های این یگان علاوه بر ماموریت های ذاتی آن، نظارت بر تردد وسایل نقلیه از جمله خودرو های عبوری است.

وی تاکید کرد: تامین امنیت عمومی شهروندان و برقراری نظم عمومی و آسایش شهروندان از اولویت های ماموریتی پلیس است و بر این اساس در صورت مشاهده هر رفتار و اعمال مشکوکی ماموران یگان امداد به بررسی موضوع در همان صحنه می پردازند.

فرمانده یگان امداد پایتخت به نمونه ای از درایت و تیزبینی ماموران یگان امداد پایتخت اشاره کرد و گفت: ساعت 19:00 هفتم تیرماه گشت انتطامی یگان امداد در حال گشت زنی و انجام ماموریت در موقعیت اتوبان آزادگان بودند که به راننده یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 که صورتی برافروخته داشت، مظنون می شوند و خودرو را تحت مراقبت خود قرار می دهند.

وی با اشاره به اینکه راننده خودرو بلافاصله با دیدن ماموران گشت انتظامی قصد متواری شدن از محل را داشت، افزود: عملیات تعقیب و گریز خودرو آغاز و پس از گذشت مدتی ماموران موفق به توقف خودرو و دستگیری راننده آن شدند.

فرمانده یگان امداد پایتخت تصریح کرد: در بازرسی از داخل خودروی متهم 354 گرم هروئین کشف و متهم در همان بازجوئی اولیه به جرم خود اعتراف کرد.

فرمانده گشت انتظامی در خاتمه با اشاره به اینکه هدف نهایی پلیس ایجاد امنیت برای کلیه افراد جامعه و ارتقاء احساس امنیت آنان است، گفت: متهم برای تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس پیشگیری قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟